کد خبر:125232
پ
تسهیلات ساخت مسکن
مدیر امور اعتباری بانک مسکن:

۳ شرط پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن اعلام شد

مدیر امور اعتباری بانک مسکن، ۳ شرط پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن را اعلام کرد.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن، ۳ شرط پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن را اعلام کرد.

 

*** وام ۲۵۰ میلیونی مسکن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد حسن علمداری در خصوص پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی بانک مسکن، اظهار کرد:

در بخش پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای احیا و نوسازی بافت‎های فرسوده بانک مسکن سال ۹۸ قرارداد عاملیت با وزارت راه و شهرسازی امضا و همکاری گسترده‌ای را آغاز کرد در همین راستا این همکاری در قالب دومین قرارداد در سال ۹۹ نیز استمرار پیدا کرد.

در جریان انعقاد این قرارداد این قول به وزارت راه و شهرسازی داده شده تا در صورت وجود منابع در چارچوب سیاست های اعتباری بانک مسکن امسال و همچنین در صورت وجود درخواست سازنده حرفه ای، تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات نوسازی پرداخت کند.

 

*** شرایط تسهیلات نوسازی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اشاره به کارنامه یکسال اخیر تسهیلات پرداختی به پروژه‌های ساخت و ساز در بافت فرسوده، گفت:

از ابتدای سال ۹۸ تا ۱۵ مردادماه ۹۹، تعداد ۱۳ هزار و ۳۳۹ فقره تسهلات به ارزش ۸/۰۲۷ میلیارد ریال به مرحله امضا قرار داد رسیده‌اند، از رقم کل تسهیلات امضا شده، رقمی معادل ۲/۱۵۲ میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک و رقمی بالغ بر ۵/۸۵۴ میلیارد ریال از محل قرارداد عاملیت تامین شده است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن ارزش کل تسهیلات پرداخت شده در بازه زمانی مذکور را معادل ۵/۶۱۹ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود:

پیشرفت حداقل ۲۰ درصدی پروژه ساختمانی، نداشتن چک برگشتی و بدهی معوق بانکی از شرایط دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول