کد خبر:125497
پ
محمودزاده
معاون وزیر راه و شهرسازی:

۳۳۰ هزار متقاضی واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی از شناسایی ۳۳۰ هزار متقاضی واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از شناسایی ۳۳۰ هزار متقاضی واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن خبر داد.

 

*** جزئیات وام ودیعه مسکن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمود محمودزاده درباره آخرین وضعیت ارایه و پرداخت کمک ودیعه مسکن به افراد واجد شرایط، اظهار داشت:

از حدود ۴۱۰ هزار متقاضی که مدارک خود را بارگذاری‌ کردند ۳۳۰ هزارنفر واجدشرایط شناخته شدند و ۵۴ هزار نفر به بانک‌ها معرفی شدند.

تا پایان شهریورماه تمام متقاضیان جهت دریافت وام ودیعه‌مسکن به بانک‌ها معرفی می‌شوند، و بر اساس آخرین آمار، یک هزار و ۳۰۰ پرونده در بانک‌ها تشکیل شده و ۳۰۰ واحد وام نیز به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.

یکی از شروط اصلی سرعت دادن به پرداخت ودیعه اجاره‌مسکن بارگذاری هرچه زودتر مدارک مورد نیاز متقاضیان در سامانه tem.mrud.ir است تا امکان پالایش و معرفی آنها فراهم شود.

 

*** پرداخت تسهیلات به مستاجران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ستاد ملی کرونا به منظور حمایت از مستاجرانی که در زمان شیوع این ویروس با بحران مواجه شده‌اند اقدام به حمایت از این قشر کرده است، رقم ودیعه مسکن برای مستاجران تهران ۵۰ میلیون تومان، برای سایر کلانشهرها ۳۰ میلیون تومان و برای شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان است. متقاضیان باید بعد از یکسال اصل‌ ودیعه را به بانک بازگرداند و در عین حال سود این تسهیلات ۱۳ درصد تعیین شده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول