کد خبر:125499
پ
ویروس کرونا
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

آغاز پیش ‌فروش ۹ مدل محصول سایپا از ۱۵ شهریورماه

طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از ۱۵ شهریورماه آغاز خواهد شد.

طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از ۱۵ شهریورماه آغاز خواهد شد.

 

*** طرح پیش فروش ساپیا 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در طرح پیش فروش ۹ مدل خودروی سایپا که به شیوه مشارکت در تولید خواهد بود، ۶ درصد سود مشارکت یا ۳ درصد سود انصراف تعلق خواهد گرفت.

براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا.اس، کوییک دنده‌ای و دو رنگ (کوییک.آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال در این طرح عرضه خواهند شد.

زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال ۱۴۰۰ خواهد بود و متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند از ساعت ۱۰،  ۱۵ شهریورماه تا ۱۸ شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح‌های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 

*** شرایط متقاضیان خرید خودرو

 

به گزارش خبرگزاری سروش، جهت خرید خودرو می‌بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک ورود/ثبت‌نام انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.
هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو می‌باشد و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.
دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.
متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نداشته باشدو همچنین شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.
و در پابان متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال ( نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می‌باشند امکان ثبت‌نام ندارند .

 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول