کد خبر:125726
پ
ثبت‌نام اصناف تهران
رییس اتاق اصناف تهران:

رسانه ها تولیدات داخلی را معرفی کنند

رئیس اتاق اصناف تهران از رسانه‌ها خواست تا تولیدات داخلی را به مردم معرفی کنند.

رئیس اتاق اصناف تهران از رسانه‌ها خواست تا تولیدات داخلی را به مردم معرفی کنند.

 

*** معرفی تولیدات داخلی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، قاسم نوده فراهانی در نشست خبری رونمایی از دستگاه ضدعفونی کننده محیط با اُزن با تاکید بر اهمیت تبلیغات و تاثیر آن بر نوع مصرف مردم از رسانه‌ها بویژه صدا و سیما خواست تا در معرفی تولیدات داخلی و تشویق مردم نسبت به خرید و مصرف آن فعال و کوشاتر باشند.

 
رئیس اتاق اصناف تهران در ادامه اضافه کرد:
اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان تجهیزات، لوازم پزشکی و آزمایشگاهی تهران با توجه به ارزش و اهمیت آشنایی مردم با تولیدات‌داخلی و افزایش استفاده عموم جامعه به دنبال این آگاهی و در راستای تبعیت و پیروی از فرموده مقام معظم رهبری برای رشد و جهش تولید داخلی از تولیدات داخلی حمایت می کند.
 
 

*** تبدیل تحریم‌ به فرصت

 
 
وی با بیان اینکه هرچند تحریم ها مشکلاتی را ایجاد کرده است، اما همین رویه موجب شد به تولیدات داخلی در کشور توجه شود، افزود:
اگر تحریم نبود همچنان کشور در خدمت بازار تولیدات دیگر کشورها باقی می ماند.
همانند صنایع دفاعی که توانستیم به خودکفایی و صادرات دست یابیم در زمینه تجهیزات پزشکی و بسیاری موارد دیگر تولیدات‌داخلی توانایی صادرات خواهند داشت و کافی است برخی شرایط لازم و حمایت های مورد نیاز مهیا گردد.
 
 
*** تکیه بر ساخت داخل
 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس اتاق اصناف تهران در پایان، افزود:
در گذشته حتی سرنگ نیز وارد می شد؛ اما اکنون به یکی از صادرکنندگان این محصول پزشکی تبدیل شده ایم و دستگاه ضدعفونی محیطی با ازن نیز کیفیت و استانداردهای لازم برای صادرات را دارد.
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول