کد خبر:125760
پ
مالیات مسکن
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

برنامه عملیاتی حمایت از بورس در دستور کار نشست مجلس و دولت

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از برنامه عملیاتی حمایت از بورس در دستور کار امروز نشست مجلس و دولت خبر داد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از برنامه عملیاتی حمایت از بورس در دستور کار امروز نشست مجلس و دولت خبر داد.

 

*** برنامه عملیاتی حمایت از بورس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمدرضا پورابراهیمی داورانی از اتخاذ تصمیمات تخصصی مربوط به حوزه بازار سرمایه در نشست مشترک ۲۴ شهریورماه  رئیس مجلس و روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با وزرای اقتصادی و رییس بانک مرکزی خبر داد.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست ۲۳ شهریورماه در مجلس مباحث مربوط به بازار بورس به صورت عمومی بررسی شد، افزود:
برنامه عملیاتی مجلس برای حمایت و افزایش ظرفیت بازار سرمایه در راستای کمک به اقتصاد کشور در نشست مشترک رئیس مجلس، روسای کمیسیون‌های تخصصی با وزرای اقتصادی و رییس کل بانک مرکزی بررسی می‌شود، این برنامه مبنای تصمیم مجلس و دولت خواهد بود.
 
 

*** لزوم مدیریت بازارهای موازی و اجتناب

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با اشاره به لزوم مدیریت بازارهای موازی و اجتناب از تصمیمات هیجانی اضافه کرد:
تصمیم گیری در خصوص حمایت از اشخاص حقوقی در حوزه بازار سرمایه و تعیین تکالیف میان و بلندمدت و نظارت بر حسن اجرای قوانین موجود از محورهای جلسه فردا است.
در هر صورت مجلس برای حمایت از بازار سرمایه از ابزار نظارتی خود استفاده می‌کند و بر روند عملکرد سازمان بورس در اجرای آیین‌نامه‌ها این سازمان نیز نظارت خواهد کرد تا شرکت‌های حقوقی بر اساس سهم و تکالیف حقوقی خود اقدام به بازار گردانی کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول