کد خبر:125843
پ
سایپا
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

اجرای ۱۰ طرح فروش برای بیش از ۲۷۷ هزار دستگاه خودرو

بر اساس گزارش دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، تاکنون ۱۰ طرح فروش برای ۲۷۷ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اجرایی شده است.

بر اساس گزارش دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، تاکنون ۱۰ طرح فروش برای ۲۷۷ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اجرایی شده است.

 

*** کاهش تعهدات معوق دو شرکت‌ دو خودروسازی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بر اساس گزارش ارایه شده از سوی دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صنعت به کمیته خودرو، تمام تعهدات و تعهدات معوق شرکت ایران خودرو ۳۶۶ هزار و ۳۰۲ دستگاه و ۳۸ هزار و ۹۱۲ دستگاه می‌باشد که در مقایسه با سال ۹۸ به ترتیب ۸ و ۷۹ درصد کاهش نشان می‌دهد.

کل تعهدات و تعهدات معوق شرکت سایپا در حال حاضر ۳۸۱ هزار و ۲۳۸ دستگاه و ۶۹ هزار و ۸۰۴ دستگاه می‌باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال پیش ۱۰ و ۷۴ درصد کاهش یافته است.
بر اساس گزارش ساخت داخل توسط سازمان ایدرو در مجموع در میزهای ساخت داخل برگزار شده ۱۵۴ پروژه برای ۲۸۲ قطعه با حجم قرارداد به میزان ۴ هزار و ۷۲۴ میلیارد تومان منعقد شده است که تاکنون ۸۳ پروژه به تولید انبوه رسیده و کاهش ارزبری بر اساس تیراژ یک سال تولید ۳۴۳ میلیون یورو و کاهش ارزبری محقق شده تا کنون ۸۰٫۳۸ میلیون یورو می‌باشد.
 
 

*** اجرای ۱۰ طرح فروش برای ۲۷۷ دستگاه خودرو

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، تاکنون ۱۰ طرح فروش برای ۲۷۷ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اجرایی شده است.
در این بین شرکت ایران‌ خودرو از مجموع تعهدات ایجاد شده طی ۲ طرح فروش فوق‌العاده به میزان ۲۹ هزار دستگاه، تاکنون ۲۷ هزار و ۱۳۱ دستگاه خودرو را به مشتریان تحویل داده است و شرکت سایپا از ۱۰ هزار دستگاه تعهد ایجاد شده در یک مرحله فروش فوق‌العاده ۷ هزار و ۱۴۶ دستگاه را تحویل داده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول