کد خبر:125845
پ
نوروزی
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس:

عزم مجلس برای اصلاح قانون تعزیرات حکومتی

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس معتقد است ایراداتی در قانون تعزیرات حکومتی وجود دارد که مجلس به دنبال اصلاح این قانون است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس معتقد است ایراداتی در قانون تعزیرات حکومتی وجود دارد که مجلس به دنبال اصلاح این قانون است.

 

*** اصلاح قانون تعزیرات

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حسن نوروزی در خصوص اصلاح قانون تعزیرات حکومتی توسط کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، اظهار داشت:

مشکلاتی در قانون تعزیرات حکومتی وجود دارد که به محض تشکیل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، اصلاح این قانون را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.
 
 

*** برخورد با گرانفروشان

 
 
وی با تاکید بر ضرورت برخورد قضایی با گرانفروشان، بیان کرد:
سازمان تعزیرات حکومتی بر قیمت‌های بازار نظارت می‌کند و قطعاً با کسانی که گرانفروشی و احتکار می‌کنند، برخورد خواهد کرد.
نباید اجازه دهیم که عده‌ای با گرانفروشی و احتکار به مردم ظلم کنند و برای خودشان سرمایه جمع آوری کنند و وظیفه دستگاه‌های نظارتی برخورد جدی با این افراد است.
 
نوروزی در ادامه افزود:
البته مشکلات مندرج در قانون، رافع مسئولیت دستگاه‌های نظارتی نیست و باید دستگاه‌های نظارتی با گرانفروشان برخورد جدی کنند و اجازه ندهند که آنان هر قیمتی که می‌خواهند تعیین کنند.
 
 

*** تدوین و تصویب

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس در پایان پیرامون تدوین و تصویب قانون تعزیرات حکومتی، اظهار داشت:
دولت هر چه سریع‌تر لایحه اصلاح قانون‌تعزیرات حکومتی را به مجلس ارائه کند تا نمایندگان مجلس آن را اصلاح کنند، اما اگر دولت این لایحه را به مجلس ارائه نکند، مجلس آمادگی دارد که طرح اصلاح قانون‌تعزیرات حکومتی را تدوین و تصویب کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول