کد خبر:125870
پ
تالارپشتی
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

اقدام رییس جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت ، ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی است

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اقدام رییس‌جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت را اقدامی ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی دانست.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اقدام رییس‌جمهور در معرفی نکردن وزیر صنعت را اقدامی ضد منافع ملی و سرپیچی از تکالیف قانونی دانست.

 

*** معرفی وزیر پیشنهادی صنعت

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عزیت اله اکبری تالارپشتی در توییتی، نوشت: 

عدم معرفی گزینه وزارت صنعت توسط رییس جمهور و استمرار بلاتکلیفی در حوزه تولید و معیشت مردم، ضد منافع ملی و مصداق بارز ترک فعل و سرپیچی از انجام تکالیف قانونی است.
کمیسیون صنایع و معادن مجلس به زودی در راستای انجام وظایف نظارتی و احقاق حقوق ملت، گام مهمی بر خواهد داشت.
 
 
 

*** معرفی وزیر صمت

 
 
به گزارش خبرگزرای سروش، از ۲۲ مرداد که نمایندگان مجلس یازدهم دست رد به سینه حسین مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت زدند، بیش از یک ماه می‌گذرد و همچنان یکی از بزرگترین و مهمترین وزارتخانه‌های دولت پس از ۵ ماه همچنان بدون وزیر و با سرپرست مدیریت می‌شود.
به اعتقاد برخی کارشناسان، بخشی از مشکلات ایجاد شده در صنعت، تولید و بازار همچون رشد افسارگسیخته قیمت‌ها در بازار، کمبود مواد اولیه و نبود نظارت بایسته و شایسته بر روند کلی عرضه و قیمت کالاها، ناشی از مشخص نبودن وزیر صنعت، معدن و تجارت است و به همین دلیل ضرورت دارد که رییس جمهور، معرفی وزیر پیشنهادی صنعت به مجلس را در اولویت کاری خود قرار دهد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول