کد خبر:127457
پ
بازرسی
سازمان حمایت اعلام کرد

انجام بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه ۹۹

سازمان حمایت از انجام بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه ۹۹ خبر داد.

سازمان حمایت از انجام بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه ۹۹ خبر داد.

 

*** ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بر اساس اعلام سازمان حمایت بیش از ۱۱ هزار گشت مشترک بازرسی در مهرماه سال ۹۹ انجام شده که در قالب آن، ۵ هزار پرونده به ارزش ۱۱۰۰ میلیارد ریال تشکیل شده است.

همچنین، سازمان‌های صنعت استان‌ها در زمان مورد اشاره ۳۵ درصد از گشت های مشترک خود را با اتاق اصناف و اتحادیه ها و ۱۸ درصد را با ادارات کل تعزیرات حکومتی انجام داده اند.

در عین حال، ۱۴ درصد گشت‌های مشترک با دانشگاه‌های علوم پزشکی، ۲ درصد با ادارات کل استاندارد، یک درصد با ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ۳۰ درصد باقی مانده با سایر دستگاه‌ها انجام شد.

 

*** تشکیل ۵ هزار پرونده

 

به گزارش خبرگزاری سروش، از مجموع پرونده‌های تخلف متشکله، ۲۹ درصد مربوط به گشت با ادارات کل تعزیرات حکومتی،۲۷ درصد مربوط به گشت مشترک با اتاق اصناف و ۴۴ درصد مربوط به سایر دستگاه‌های ذیربط است و در همین راستا، تعداد گشت‌های مشترک برگزار شده با ادارات کل تعزیرات حکومتی ۲ هزار و ۷۹ فقره بوده که منجر به تشکیل یک هزار و ۴۱۱ پرونده شده است.

همچنین ۴ هزار و ۳۷ گشت مشترک بازرسی با اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف برگزار شد که در همین راستا یک هزار و ۳۱۳ پرونده تشکیل شد.

انتهای پیام///

منبع
خببرگزاری سروش
ارسال دیدگاه
همراه اول