کد خبر:127740
پ
هوشمندسازی برق مشترکان خانگی
قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران:

قطعی موقت برق برخی مشترکان تهرانی/ برگزاری مانور در شبکه برق تهران

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق از برگزاری مانور سراسری در شبکه برق تهران و کشور و قطعی موقت برق در برخی مشترکان تهرانی خبر داد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق از برگزاری مانور سراسری در شبکه برق تهران و کشور و قطعی موقت برق در برخی مشترکان تهرانی خبر داد.

 

*** برگزاری مانور سراسری در شبکه برق تهران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، کامبیز ناظریان ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت:

این مانور در ۲۹ آبان ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ در سطح مناطق ۲۲ گانه تهران به اجرا در خواهد آمد و در آن ضمن بهسازی وضعیت پست‌ها، تابلوها، شالترها و دریچه پایه‌های فلزی و اصلاح و نوسازی جعبه‌ها و کابل‌های سرویس انشعابات برق، کانون‌های خطر شناسایی شده، ایمن‌سازی و بار ترانسفورماتورهای توزیع، متعادل خواهد شد.
 
قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق در پایان خاطر نشان کرد:
در زمان اجرای مانور بر اساس الزامات و شرایط فنی، ممکن است برخی از مشترکان به شکل پراکنده با قطعی‌های کوتاه مدت برق مواجه شوند که امیدواریم با صبر و شکیبایی، همراه و همیار خدمتگزاران خود در ارائه خدمات مناسب و شایسته باشند.
 
 

*** اهداف مانور

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، همزمان با اجرای این مانور که در مسیر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه و بهبود و ارتقای شاخص‌های عملکردی طرح سیما و با حضور بیش از ۳ هزار و ۹۰۰ نیروی متخصص در قالب یک‌هزار و ۳۲۷ اکیپ عملیاتی در سراسر کشور به اجرا درخواهد آمد، شبکه توزیع برق پایتخت نیز با حضور نیروهای عملیاتی و کارشناسان فنی مناطق ۲۲ گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف دستیابی به بالاترین استانداردهای فنی، تعمیر، اصلاح و بهسازی خواهد شد.
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول