کد خبر:127938
پ
وزارت دفاع
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

بیانیه وزارت دفاع در پی شهادت محسن فخری زاده

وزارت دفاع در پی شهادت محسن فخری زاده در جریان عملیات تروریستی بیانیه‌ای را صادر کرد.

وزارت دفاع در پی شهادت محسن فخری زاده در جریان عملیات تروریستی بیانیه‌ای را صادر کرد.

 

*** بیانیه وزارت دفاع در پی شهادت محسن فخری زاده

 

به گزارش خبرگزاری سروش، متن بیانیه وزارت دفاع به شرح زیر است:

طبق گزارش روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، بعدازظهر امروز جمعه عناصر تروریست مسلح خودرو حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها آقای محسن فخری‌زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید.

متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح اقدام ناجوانمردانه ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.

 

*** ترور محسن فخری زاده

 

ساعاتی قبل محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که از دانشمندان ارشد هسته‌ای و موشکی ایران محسوب می‌شد در منطقه آبسرد دماوند ترور و به شهادت رسید.

 

*** ترور دوباره فخری زاده

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محسن فخری‌زاده یکی از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بود که ریاست سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را برعهده داشته است.

چندی پیش نیز این دانشمند ارشد کشورمان توسط تروریست‌ها هدف ترور قرار گرفت که نقشه آنها با شکست روبرو شد اما متاسفانه امروز عصر محسن فخری‌زاده در منطقه آبسرد دماوند با دیگر هدف ترور تروریست‌های کوردل قرار گرفت.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول