اخبار برگزیده

کد خبر:128742
پ
کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی
مدیر همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی اعلام کرد:

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با همکاری “سازمان مدیریت صنعتی”و”انجمن علمی مدیریت صنعتی” برگزار می‌شود.

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با همکاری “سازمان مدیریت صنعتی”و”انجمن علمی مدیریت صنعتی” برگزار می‌شود.

 

*** پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رضا کریمی ضمن اعلام برگزاری مشترک پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی در تاریخ های ۸و۹ دی ماه سال جاری به صورت آنلاین،افزود:

براساس جلسات برگزارشده میان سازمان مدیریت صنعتی و انجمن علمی مدیریت صنعتی با حضور دکتر ابوالفضل بختیاری کیانی و دکترعادل آذر مقرر گردید، کنفرانس مذکور با همکاری مشترک در روزهای ۱و۲ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردد که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، بر اساس مصوبات شورای راهبری، زمان برگزاری به تاریخ ۸و۹ دی ماه ۹۹ موکول گردید.

 

وی در ادامه پیرامون شرکت‌کنندگان در این کنفرانس، افزود:

این کنفرانس با عنوان “نوسازی صنعت در پرتو تحولات نوظهور” و به شکل آنلاین با حضور سخنرانان خارجی، صاحبنظران داخلی و حضور گسترده دانشجویان، اساتید و مدیران ارشد در حوزه‌های مختلف مرتبط با مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع، برگزار می‌گردد.

 

*** محورهای کنفرانس

 

کریمی پیرامون محورهای کنفرانس مذکور نیز، گفت:

فضای کسب و کار در پرتو تحولات نوظهور، مدیریت زنجیره تامین و نوسازی صنعت در عصر دیجیتال، مدیریت پایدار و سبز در صنایع و خدمات و مدیریت چرخه نقدینگی:هدایت نقدینگی به سمت تولید از جمله موضوعات محوری این همایش می باشد.

 

*** مقالات همایش

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مقالات برتر پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی ضمن دریافت گواهی ISC، در مجالت معتبر علمی و پژوهشی به چاپ خواهد رسید.
لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در کنفرانس با دبیرخانه کنفرانس به شماره ۸۸۶۰۴۲۸۶ و همراه ۰۹۱۲۲۸۹۴۷۳۷ تماس حاصل نموده و یا از طریق وب سایت com.indmconference.www نسبت به ثبت نام در این همایش اقدام نمایند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول