کد خبر:128860
پ
باقری
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

پیام تبریک رییس ستاد نیروهای مسلح به فرماندهان نظامی کشورهای مسیحی جهان

رییس ستاد نیروهای مسلح با ارسال پیامی به فرماندهان و مقامات عالی رتبه نظامی کشورهای مسیحی جهان، آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را تبریک گفت.

رییس ستاد نیروهای مسلح با ارسال پیامی به فرماندهان و مقامات عالی رتبه نظامی کشورهای مسیحی جهان، آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را تبریک گفت.

 

*** پیام تبریک رییس ستاد نیروهای مسلح به فرماندهان نظامی کشورهای مسیحی جهان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سرلشکر محمد باقری با ارسال پیامی به فرماندهان و مقامات عالی رتبه نظامی کشورهای مسیحی جهان، میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را تبریک و شادباش گفت.

 

***متن نامه سرلشکر باقری

 

متن پیام تبریک رئیس ستادکل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

بسیار خرسندم زاد روز میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت عیسی مسیح(ع) فرزند پاک و مطهر حضرت مریم(ع) و آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را خدمت جناب عالی، خانواده محترم، همکاران و رهبروان طریق توحید و یکتاپرستی تبریک و شادباش عرض نمایم.

بی شک عمل به آموزه‌ها و تعالیم دینی پیامبر بزرگ الهی حضرت مسیح(ع) برای جامعه و بشریت، صلح، عدالت، اخلاص و رستگاری را نوید خواهد داد.

فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک مجدد این میلاد خجسته و مبارک، امیدوارم با غلبه بر ویروس کرونا و پایان یافتن التهابات ناشی از آن سال جدید میلادی سالی سرشار از مهربانی، همدلی، دوستی و محبت میان ملت ها و کشورها باشد و همواره شاهد صلح و ثبات، امنیت و گرایش به گوهر حقیقت و عدالت در جهان باشیم.

بهروزی و موفقیت جناب عالی و هموطنان گرامیتان را آرزومندم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول