کد خبر:129197
پ
۵۸۳۰۷۸۷_۶۷۹
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی:

نصب و راه اندازی سایت‌های تلفن همراه در روستا‌های راز و جرگلان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از نصب و راه اندازی سایت‌های تلفن همراه در روستا‌های راز و جرگلان خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از نصب و راه اندازی سایت‌های تلفن همراه در روستا‌های راز و جرگلان خبر داد.

 

*** نصب و راه اندازی سایت‌های تلفن همراه در روستا‌های راز و جرگلان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سیدعلی مرتضوی از نصب و نصب و راه اندازی سایت‌های تلفن‌همراه در روستا‌های راز و جرگلانراه اندازی سایت‌های تلفن همراه با تکنولوژی نسل دوم در روستا‌های قزل و مزرعه بچه دره علیا شهرستان راز و جرگلان از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات(USO) خبر داد.

 

*** کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه توجه به مناطق محروم و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا از برنامه‌های ‏وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است افزود:

در راستای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در سطح استان و خدمت رسانی و برخورداری روستائیان عزیز از شبکه تلفن همراه، سایت‌های تلفن همراه با تکنولوژی نسل دوم در روستا‌های قزل و مزرعه بچه دره علیا شهرستان راز و جرگلان با ابلاغ به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (USO) نصب و راه اندازی شد.

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول