کد خبر:129562
پ
نود و چهارمین دربی پایتخت

نود و چهارمین دربی پایتخت / تساوی پرسپولیس و استقلال

نود و چهارمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی انجام شد که برای دومین بازی متوالی تماشاگری در ورزشگاه حضور نداشت .

نود و چهارمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی انجام شد که برای دومین بازی متوالی تماشاگری در ورزشگاه حضور نداشت .

 

*** دربی ۹۴ پرسپولیس و استقلال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، دربی ۹۴ پایتخت میان تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۵در ورزشگاه آزادی انجام شد.

ترکیب پرسپولیس:
حامد لک، سیدجلال حسینی، حسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی.

ترکیب استقلال:
رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، احمد موسوی (۴۶ شیخ دیاباته) ، محمد نادری، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، مهدی قایدی، ارسلان مطهری.

 

*** گل ارسلان مطهری برای استقلال

 

مدافع پرسپولیس درون محوطه جریمه فرصت را در اختیار ارسلان مطهری قرار داد تا با ضربه‌ای دقیق و زیبا دروازه پرسپولیس را در اولین دقایق بازی باز کند. 

 

*** گل تساوی مهدی عبدی برای پرسپولیس

 

 مهدی عبدی در دقیقه ۵۱ پشت محوطه جریمه استقلال با ضربه‌ای فنی دروازه رشید مظاهری را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

 

***گل دوم پرسپولیس به استقلال

 

مهدی عبدی در دقیقه ۶۶ یک بار دیگر از تعلل مدافعان استقلال استفاده کرد و پس از توپ ربایی به پهلوان پاس داد که ارسال زمینی او درون محوطه جریمه را وحید امیری با ضربه‌ای  آرام به گل دوم سرخپوشان تبدیل کرد.

 

*** گل دوم استقلال به پرسپولیس

 

در دقیقه ۹۳طی اشتباهات بازیکنان پرسپولیس فرصت در اختیار استقلالی‌ها قرار گرفت تا مهدی قایدی با یک حرکت زیبا دروازه پرسپولیس را برای بار دوم باز کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول