کد خبر:130598
پ
کنکور-۱۴۰۰
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور:

مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه تمدید شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۰ تا ۲۰ بهمن خبر داد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۰ تا ۲۰ بهمن خبر داد.

 

*** تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۰

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فاطمه زرین آمیزی درباره زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰، اظهار داشت:

مهلت ثبت نام در کنکور سال ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امشب شنبه ۱۸ بهمن ماه به پایان می رسید اما این مهلت تا روز دوشنبه ۲۰ بهمن تمدید د.

داوطلبان می توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه این هفته در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت نام کنند.

 

وی در ادامه تصریح کرد:

این آزمون برای دوره های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.

 

*** تعداد داوطلبان

 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان، بیان داشت:

تعداد داوطلبان ثبت نام کننده تا صبح امروز در یک گروه آزمایشی ۶۹۸ هزار و ۴۲۸ نفر و تعداد داوطلبان ثبت نام کننده در بیش از یک گروه آزمایشی ۸۷۹ هزار و ۴۶۰ نفر است.

 

*** کنکور ۱۴۰۰

 

به گزارش خبرگزرای سروش، سازمان سنجش آموزش کشور پیش از این منابع سوال های آزمون سراسری سال آینده را برای بر اساس نظام جدید اعلام کرده بود که در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترسی است.

میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ همانند سال ۱۳۹۹ حداکثر ۳۰ درصد با تاثیر مثبت اعلام شد و مواد و ضرایب دروس امتحانی همچنین دروس موثر سوابق تحصیلی این آزمون همانند سال گذشته است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول