کد خبر:131268
پ
رزم حسینی
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

دستور وزیر صنعت برای اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار شب عید

وزیر صنعت دستور ویژه‌ای را برای اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار شب عید صادر کرد.

وزیر صنعت دستور ویژه‌ای را برای اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار شب عید صادر کرد.

 

*** فعالسازی ظرفیت‌های صنعتی استان ایلام و شهرستان مهران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، علیرضا رزم‌ حسینی در گفتگوی تلفنی جداگانه با رئیس سازمان صنعت استان ایلام، فرماندار دهلران و رئیس اداره صنعت مهران، بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم و پیگیری دقیق موارد مرتبط با تنظیم بازار و فعالسازی ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و تجاری استان ایلام و شهرستان مهران تاکید کرد.

 

*** اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار عید

 

وزیر صنعت در این گفتگوی تلفنی با یادآوری تدابیر اتخاذ شده از سوی وزارت صنعت برای تنظیم بازار شب عید در سراسر کشور و تأمین مناسب کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، رفع موانع پیش روی واحدهای صنعتی و معدنی فعال و همچنین پروژه‌های صنعتی در حال اجرای کشور و به ویژه استان ایلام را اولویت نخست وزارت صنعت دانست.

 

وزیر صنعت در پایان، اظهار کرد:

در شرایط حاضر، تلاش و جدیت مدیران استانی برای هماهنگی با سیاست‌های جامع دولت و وزارت صنعت و عملیاتی کردن تصمیمات کلان در مناطق مختلف کشور دارای اهمیت فراوانی بوده و کاملاً ضروری است.

 

*** مدیرکل صنعت استان ایلام/ پیشرفت ۴۵۰ طرح صنعتی و معدنی در حال اجرا استان ایلام

 

محمدرحیمی، مدیرکل صنعت استان ایلام نیز در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر صنعت، با ارائه گزارشی از میزان پیشرفت ۴۵۰ طرح صنعتی و معدنی در حال اجرا در این استان، برخی از مشکلات موجود در مسیر اجرای پروژه‌ها را مطرح و خواستار رفع آن‌ها شد.

 

*** رئیس اداره صنعت مهران/ درخواست رئیس اداره صنعت مهران از وزیر صنعت

 

رئیس اداره صنعت مهران نیز با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام تعطیلات نوروز، خواستار توجه ویژه به این شهرستان مرزی شد.

 

*** فرماندار دهلران/ درخواست مساعدت برای تأمین مالی از پروژه‌های صنعتی و معدنی دهلران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرماندار دهلران نیز ضمن قدردانی از پیگیری مشکلات این شهرستان توسط وزیر صنعت برای تأمین مالی برخی از پروژه‌های صنعتی و معدنی دهلران درخواست مساعدت داشت.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول