کد خبر:131980
پ
رهبر معظم انقلاب
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

پیام رهبر معظم انقلاب به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

رهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه وپنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تصریح کردند انقلاب نشان نقش‌آفرینی در مسائل اساسی را بر سینه جوانان برومند کشور نشاند.

رهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تصریح کردند انقلاب نشان نقش‌آفرینی در مسائل اساسی را بر سینه جوانان برومند کشور نشاند.

 

*** پیام رهبر معظم انقلاب به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه وپنجمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

 

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز حجت‌الاسلام احمد واعظی نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا آن را در نشست مجازی این اتحادیه قرائت کرد، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز
هر روز که می‌گذرد اهمیت نقش جوانان در پیشرفت کشور و تضمین آینده‌ی آن بیشتر آشکار می‌شود. بلیّه‌ عمومی کرونا هم این را یک‌بار دیگر به اثبات رسانید. همت و انگیزه و امید شورانگیز جوانان در این ماجرا نیز مانند بسیاری از مسائل کشور، پیشران گشایش‌های علمی و عملی شد. این یکی از برترین افتخارات انقلاب اسلامی است که توانسته است نشان «نقش‌آفرینی در مسائل اساسی» را بر سینه جوانان برومند کشور بنشاند.

از شما دانشجویان عزیز انتظار می‌رود که در این فرصت مغتنمی که در اختیار شما است، خود را هر چه بیشتر به صلاحیت‌های علمی و دینی و اخلاقی آراسته کنید و آماده‌ نقش‌آفرینی شوید، و اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی در این‌باره دارای وظیفه‌ سنگین‌تر و البته افتخارآمیزتر است.

والسلام علیکم و رحمهالله

سیّدعلی خامنه‌ای

یک اسفند ۱۳۹۹

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول