کد خبر:132902
پ
دکتر حسن روحانی رییس جمهور
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

دستور رئیس جمهور به وزارت صنعت/ کاهش قیمت کالاهای اساسی در ایام عید و ماه رمضان در دستور کار قرار گیرد

رئیس جمهوری، وزارت صمت را موظف کرد، برای کاهش قیمت کالاهای اساسی در ایام عید و ماه مبارک رمضان اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس جمهوری، وزارت صمت را موظف کرد، برای کاهش قیمت کالاهای اساسی در ایام عید و ماه مبارک رمضان اقدامات لازم را انجام دهد.

 

*** جلوه های شکست دشمن در جنگ اقتصادی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حسن روحانی در دویست و نهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ضمن تاکید بر اجرای کامل و سریع برنامه‌های تنظیم شده برای تامین کالا و مدیریت قیمت‌ها، وفور کالاهای ضروری در کشور را از جمله جلوه های شکست دشمن در جنگ اقتصادی دانست و گفت:

اما متاسفانه مدیریت قیمت‌ها به نحو مناسبی انجام نشده و به زندگی و معیشت مردم فشار وارد کرده است.

 

وی با تاکید بر اجرای تذکرات مقام معظم رهبری در مدیریت قیمت کالاهای اساسی توسط دولت، از برنامه‌های دولت در این خصوص خبر داد و نسبت به اجرای سریع آن‌ها با همکاری بخش خصوصی و اصناف و برخورد با هرگونه سوءاستفاده ابراز امیدواری کرد.

 

*** دستور رئیس جمهور به وزارت صنعت

 

رئیس جمهور در ادامه این جلسه وزارت صمت را موظف کرد با برنامه‌های ویژه و سریع الوصول ضمن کوتاه کردن مسیر زنجیره تولید تا توزیع و عرضه گسترده میوه و مواد غذایی به همراه شفافیت اطلاعات در ایام سال نو و همچنین ماه مبارک رمضان برای کاهش قیمت ها اقدامات لازم را انجام دهد.

 

روحانی با اشاره به شرایط ویژه کشور به ‌ویژه در بخش اقتصادی و معیشت مردم، تاکید کرد:

شرایط ایجاب می‌کند اختلاف نظرها به حداقل برسد و امور کشور در سایه همصدایی و اجماع همه قوا مدیریت شود.

 

*** رشد اقتصادی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس جمهور در پایان با یادآوری موفقیت نظام در خنثی سازی توطئه دشمنان مبنی بر فروپاشی اقتصاد کشور نسبت به روند رشد مثبت اقتصادی تا پایان سال ابراز امیدواری کرد و گفت:

نباید با اقدامات، رفتارها و گفتارهایی که امنیت و اعتماد اجتماعی مردم را خدشه دار می کند، امواج مخرب و بدبینانه به سطح جامعه فرستاده شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول