کد خبر:133931
پ
ارونقی
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

واکنش معاون فنی گمرک به عدم ترخیص تجهیزات یک فدراسیون ورزشی

معاون فنی گمرک با ارسال نامه‌ای نسبت به اظهارات ‌رئیس فدراسیون قایقرانی مبنی بر عدم ترخیص تجهیزات این رشته ورزشی واکنش نشان داد.

معاون فنی گمرک با ارسال نامه‌ای نسبت به اظهارات ‌رئیس فدراسیون قایقرانی مبنی بر عدم ترخیص تجهیزات این رشته ورزشی واکنش نشان داد.

 

*** واکنش گمرک به عدم ترخیص تجهیزات یک فدراسیون ورزشی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مهرداد جمال ارونقی در مکاتبه‌ای با رئیس دفتر وزیر اقتصاد توضیحاتی در خصوص مشکلات مربوط به ترخیص محموله قایق فدراسیون قایقرانی توضیحاتی را ارائه کرد.

 

معاون فنی گمرک در این رابطه بیان داشت:

فدراسیون مربوطه در تاریخ ۲۷ بهمن درخواستی برای ترخیص قایق‌های مذکور از گمرک قشم ارائه کرده بود.

این درحالی است که در ابتدای اسفند ماه مدیر کل گمرک قشم اعلام کرده است که با وجود قبض انبار شدن قایق‌ها، هیچ سابقه‌ای در این خصوص در گمرک قشم موجود نیست.

به این ترتیب نماینده فدراسیون تا کنون نسبت به اظهار کالای مورد نظر در اجرای مواد ۳۸ و ۳۹ قانون امور گمرکی اقدام ننموده و به گمرک مراجعه نکرده است.

 

*** چرا مسئولان گمرک پاسخ نمایندگان مجلس را نمی‌دهند؟

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گفتنی است، چند روز قبل، ‌رئیس فدراسیون قایقرانی اعلام کرده بود، چرا مسئولان گمرک پاسخ نمایندگان مجلس و وزارت ورزش و جوانان را نمی‌دهند؟ خبر بد برای ما خارج نشدن قایق‌های روئینگ از گمرک بود.

ما هنوز در این مورد با چالش روبه‌رو هستیم.

در آخرین روز سال گذشته نامه‌ای به دست ما رسید که در آن عنوان شده بود از سال ۱۳۸۵ مبلغ ۲۲۷ میلیون تومان بدهی به گمرک داریم، این یعنی قایق‌ها فعلاً به دست ما نمی‌رسد و باید اول این بدهی را پرداخت کنیم.

از مسئولین گمرک می‌خواهم با دید ملی و ورزش دوستانه به این مسئله نگاه کنند.

چرا مسئولین گمرک پاسخ نمایندگان مجلس و وزارت ورزش و جوانان را نمی‌دهند؟ در این شرایط که همه می‌خواهند به کشور ما ضربه بزنند آنها می‌توانند به ما کمک کنند تا در رقابت‌های ورزشی موفق باشیم.

در این مدت تنها دغدغه ما گمرک است و لاغیر.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول