کد خبر:134131
پ
حسین اشتری
فرمانده نیروی انتظامی:

شناسایی و برخورد با ۱۲ هزارنفر از اراذل‌‌ و اوباش/ ناجا، آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است

فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی و برخورد با ۱۲ هزارنفر از اراذل‌‌ و اوباش خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی و برخورد با ۱۲ هزارنفر از اراذل‌‌ و اوباش خبر داد.

 

*** اموریت های سال ۹۹ ناجا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار حسین اشتری در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا با خیر مقدم به ‌سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به اهداف همایش اشاره و اظهار داشت:

بررسی ماموریت های سال گذشته، آسیب شناسی فرآیند و آمادگی برای اجرای ماموریت های سال ۱۴۰۰ از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

 

فرمانده نیروی انتظامی به ماموریت های سال ۹۹ ناجا پرداخت و گفت:

نیروی انتظامی ضمن اجرای ماموریت های ذاتی خود، کمک به کادر درمان و همچنین انجام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را نیز بر عهده داشت.

نیروی انتظامی در کنار کادر درمانی در تمامی صحنه ها حضور داشته و تلاش کرده که تمام ماموریت های محوله در این حوزه را به خوبی به سرانجام برساند.

 

*** راه اندازی قرارگاه امام رضا (ع)

 

وی در ادامه به راه اندازی قرارگاه امام رضا (ع) نیز اشاره کرد و گفت:

از همان روزهای اول ابلاغ راه اندازی این قرارگاه نیروی انتظامی فعالیت خود را آغاز کرد و همچنان ادامه دارد؛ ضمن اینکه تمام مراکز درمانی و بیمارستانی ناجا نیز آماده ارائه خدمت درمانی به مردم بودند.

ضدعفونی معابر با تمام تجهیزات و امکانات موجود، مراقبت از فضای مجازی ( جلوگیری از تشویش اذهان عمومی)، برخورد با محتکران، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بازرسی و کنترل صنوف و … از جمله ماموریت های نیروی انتظامی در حوزه مقابله با ویروس منحوس کرونا بود.

 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی از ابتدای آذرماه ۹۹ تاکنون، بیان داشت:

در این رابطه نیروی انتظامی با حداکثر توان در شهرها و جاده ها حضور داشته به طوری که میانگین و به صورت روزانه حدود ۱۰ هزار نفر نیرو در این ماموریت به کارگیری شدند و بیش از ۷۶۰ هزار نفر روز از همکاران نیز مشغول اجرای ماموریت ها بودند.

در حوزه برخورد با مفاسد اجتماعی و مخلان نظم و امنیت و همچنین اراذل و اوباش نیز اقدامات مطلوبی صورت گرفته است و بیش از ۱۲ هزار نفر از اراذل و اوباشی که سطح بندی شده بودند شناسایی و با آنها برخورد قانونی صورت گرفته است.

در اقصی نقاط کشور ( در بحث تقسیمات کشوری) همکاران ما برای بهتر انجام شدن ماموریت ها حضور فعال و موثری داشتند؛ بحمداله با توجه به انجام مطلوب ماموریت ها توانستیم کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذاریم که جا دارد از تمامی همکارانمان در نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کنم.

 

سردار اشتری به پیام مسرت بخش و روح انگیز مقام معظم رهبری در ۲۹ مهرماه سال ۹۹ نیز اشاره و عنوان کرد:

در آن پیام ایشان فرمودند : مردم توامان مهربانی و اقتدار را در ناجا می بینند و از اقدامات و ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات نیز تقدیر و تشکر کردند که این امر باعث افزایش روحیه همکاران در نیروی انتظامی شد.

 

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز “مدظله العالی” را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم به ماموریت های ناجا در پایان سال ۹۹ نیز اشاره و تاکید کرد:

نیروی انتظامی با راه اندازی قرارگاه نوروزی و امام رضا (ع) از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ برای انجام ماموریت ها در ایام نوروز به صورت آماده باش بود.

 

*** ناجا، آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است

 

این مقام ارشد انتظامی به آمادگی ناجا برای برگزاری انتخاباتی امن با مشارکت بالای مردم اشاره و عنوان کرد:

در این رابطه نیازمند همکاری بسیج با همکارانمان در نیروی انتظامی در سراسر کشور برای حفاظت از صندوق ها هستیم که اقدامات لازم نیز انجام شده است.

سال پیش رو سال حساسی است که باید برای اجرای ماموریت ها آمادگی کامل داشته باشیم و فرماندهان و آحاد کارکنان نیز بتوانند با برنامه ریزی مطلوب ماموریت ها را به نحو احسن به سرانجام برسانند.

 

وی در ادامه از حمایت های ستاد کل نیروهای مسلح قدردانی و تشکر کرد و گفت:

این حمایت ها باعث رشد و پیشرفت نیروی انتظامی شده است که امیدواریم بیش از پیش مورد حمایت ستاد کل قرار بگیریم.

 

این مقام ارشد انتظامی به تبیین ابعاد فرمایشات مقام معظم رهبری و بیانیه ایشان در گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و ادامه داد:

بحمداله در این خصوص اقدامات مطلوبی طی سال های ۹۸ و ۹۹ انجام شده و تلاش ما بر این است که با اجرایی کردن اهداف معظم له در بیانیه گام دوم بتوانیم به پلیس در تراز انقلاب اسلامی برسیم.

 

*** اجرای موفق ماموریت ها

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرمانده نیروی انتظامی در پایان، اظهار داشت:

امید است که با اجرای منویات مقام معظم رهبری و حمایت های ستاد کل بیش از گذشته در اجرای ماموریت ها موفق عمل کنیم و با اقتدار پیش برویم.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول