کد خبر:135463
پ
۱۶۴۶۲۹۶۸۳
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

واکنش رسانه‌های اماراتی به برتری الوحده برابر پرسپولیس

برتری الوحده امارات برابر پرسپولیس در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا واکنش‌هایی را همراه داشت.

برتری الوحده امارات برابر پرسپولیس در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا واکنش‌هایی را همراه داشت.

 

*** واکنش رسانه‌های اماراتی به برتری الوحده برابر پرسپولیس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در گروه پنجم عصر روز دوشنبه تیم فوتبال الوحده به مصاف پرسپولیس رفت که موفق شد با گل زود هنگام «تیم ماتاوز» پرسپولیس را شکست دهد که این پیروزی با واکنش‌هایی در رسانه‌های اماراتی همراه بود.

البیان در این باره نوشت: این پیروزی برای الوحده ارزشمند بود هرچند هنوز پرسپولیس با ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه پنجم مسابقات است. «تیم ماتاوز» در دقیقه ۵ روی یک حرکت انفرادی دروازه پرسپولیس را باز کرد تا بدین ترتیب با همین یک گل الوحده به هدفش رسیده باشد. الوحده در این دیدار سومین پیروزی خود را بدست آورد و در آستانه صعود به مرحله بعد مسابقات قرار گرفت. این تیم باید در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف گوا هند برود. البته ممکن است با توجه به قوانین این دوره از مسابقات نتایج سایر گروه‌ها در صعود الوحده تاثیر بگذارد.

 

علاوه بر این نشریه الیوم نیز نوشت:

الوحده با برتری برابر پرسپولیس راه دشواری را برای صعود به مرحله حذفی طی کرده است. الوحده با تک گل ماتاوز ۱۰ امتیازی شد تا تقریبا خیال خود را بابت صعود به دور بعد مسابقات قطعی کرده باشد هر چند پرسپولیس هنوز با ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه پنجم مسابقات است. الوحده این بازی را با آرامش آغاز کرد اما بر خلاف آن پرسپولیس برای به ثمر رساندن گل عجله داشت.

ماتاوز در دقایق ابتدایی بازی از سمت راست از زاویه بسته دروازه «حامد لک» را باز کرد، آن هم در شرایطی که زاویه کاملا بسته بود و سایر اعضای تیم انتظار به ثمر رسیدن گل از آن زاویه را نداشتند.

پرسپولیس در ادامه تلاش زیادی کرد که دروازه را باز کند اما دفاع خوب الوحده مانع این کار شد. البته درخشش دروازه‌بان را هم نباید نادیده گرفت که از فاصله ۶ قدم ضربه سر «عیسی آل‌کثیر» را مهار کرد.

الوحده روی ضد حملات می‌توانست برای بار دوم هم توسط ماتاوز به گل برسد که این اتفاق رخ نداد. از طرفی تیر دروازه هم مانع شد تا احسان پهلوان بتواند برای قرمزپوشان گلزنی کند. الوحده ۱۰ دقیقه پایانی بازی را به خاطر اخراج الانوار ۱۰ نفره دنبال کرد اما دفاع خوب باعث شد تا پرسپولیس نتواند گلزنی کند.

«محمد الشمسی» دروازه‌بان الوحده ستاره تیمش در این دیدار بود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 19 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول