کد خبر:140252
پ
انتخابات+۱۴۰۰+_+گیلان
رییس ستاد انتخابات گناباد

اسامی منتخبان شورای اسلامی شهرستان گناباد

فرماندار و رییس ستاد انتخابات گناباد نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان را اعلام کرد.

رییس ستاد انتخابات گناباد نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان را اعلام کرد.

 

*** اسامی منتخبان شورای اسلامی شهرستان گناباد

 

به گزارش سروش، حامد قربانی در این خصوص اظهار کرد:

بر این اساس مهدی صفاری شهری با چهار هزار و ۴۴۴ رای، مهران حسین زاده با سه هزار و ۴۳۲ رای ، سعید فولادی با ۲ هزار و ۹۶۸ رای، علیرضا طیبی نوغابی با ۲ هزار و ۷۹۶ رای و علیرضا موحد با هزار و ۷۲۹ رای به عنوان اعضای منتخب مردم به ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر گناباد راه یافتند.

محمد صابری نوغابی و حسین باقری هم به ترتیب با ۲ هزار و ۵۰۹ رای و ۲ هزار و ۴۱۰ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

همچنین در شهر بیدخت نیز احمد علی اصغری با ۶۹۱ رای، محمد حیدری با ۵۹۰ رای، حسین قاسم زاده بیدختی با ۵۶۷ رای، حسین افکار بیدختی با ۴۷۴ رای و مرتضی دهقانی با ۴۵۱ رای به شورای اسلامی راه یافتند و فرشاد میثمی با ۴۴۹ رای و محمد امانیان با ۳۳۷ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهر روشناوند نیز اسماعیل کرمی با ۸۴۵ رای، ید الله شریفی با ۷۱۹ رای، محمد سلمانی با ۶۶۸ رای، محسن قاسمی روشناوند با ۶۴۵ رای و نجمه امامی با ۶۲۲ رای منتخب مردم در ششمین دوره شوراهای اسلامی شدند و یحیی شریفی با ۳۸۴ رای و صیاد نجاری با ۲۸۵ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

 

*** شهر کاخک

به گزارش سروش، رییس ستاد انتخابات گناباد در پایان، اظهار داشت:
در شهر کاخک نیز حمید مقیمیان با هزار و ۴۰۹ رای، رضا مقیمی کاخکی با ۸۶۵ رای، محمد نجاریان کاخکی با ۷۲۱ رای، محمد رضا جعفری با ۵۷۹ رای و محمد وفایی با ۴۸۵ رای به عنوان اعضای اصلی و محمد خیاط کاخکی با ۴۸۳ رای و محمد نظام زاده با ۴۵۵ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای این شهر انتخاب شدند.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول