کد خبر:141180
پ
خلیفه سلطان ۲
سروش گزارش می‌دهد:

واکنش دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد به قطع برق صنایع فولادی/ چاره‌ای جز همراهی با وزارت نیرو نداریم

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در واکنش به قطع برق صنایع فولادی تاکید کرد، با توجه به شرایط فعلی کشور چاره‌ای جز همراهی با وزارت نیرو نداریم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در واکنش به قطع برق صنایع فولادی تاکید کرد، با توجه به شرایط فعلی کشور چاره‌ای جز همراهی با وزارت نیرو نداریم.

 

*** قطع برق صنایع فولادی

 

به گزارش سروش، سیدرسول خلیفه سلطانی در مورد قطع برق صنایع فولادی، اظهار داشت:

آنطور که به واحدهای تولیدی اعلام شده، واحدها باید مصرف برق خود را به ۱۰ درصد دیماند قراردادی کاهش دهند که این موضوع قطعاً منجر به کاهش تولید خواهد شد و کارخانه‌ها با مشکل مواجه خواهند شد اما با توجه به شرایط فعلی کشور چاره‌ای جز همراهی با وزارت نیرو نداریم.
 
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در ادامه افزود:
با توجه به آسیب‌هایی که این کاهش تأمین برق می‌تواند به صنایع فولادی وارد کند، چند روز قبل نامه‌ای به وزارت صمت ارسال و چند پیشنهاد ارائه کردیم تا دامنه آسیب به صنایع فولادی را کاهش دهیم.
 
 

*** پیشنهاد انجمن فولاد 

 
 
به گزارش سروش، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در پایان، بیان داشت:
یکی از پیشنهادات اصلی ما این بود که کارخانجات فعال در حلقه ذوب و فولادسازی به منظور مشارکت در تنظیم بازار داخلی و جلوگیری از توقف صادرات و ارزآوری بتوانند حداقل در زمان غیر از اوج بار مثل ساعات شب فعالیت و تولید کنند.
وزارت صمت هنوز جوابی به نامه ما نداده و ما منتظر هستیم تا ببینیم وزارتخانه چه تصمیمی می‌گیرد.
البته وزارت صمت و نیرو قول داده‌اند که جدول زمانی مصرف و قطعی برق صنایع فولادی را آماده و ارائه بدهند تا وضعیت بهتر شود.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول