کد خبر:143575
پ
مهرداد بذر پاش ، سید حمید سجادی
رئیس دیوان محاسبات کشور:

آماده همکاری برای بستن منافذ فساد مالی در ورزش هستیم

رئیس دیوان محاسبات کشور در دیدار با وزیر ورزش و جوانان، از آمادگی جهت حرکت صحیح به سمت خصوصی‌سازی و بستن منافذ فساد مالی در ورزش خبر داد.

رئیس دیوان محاسبات کشور در دیدار با وزیر ورزش و جوانان، از آمادگی جهت حرکت صحیح به سمت خصوصی‌سازی اصولی باشگاه‌ها و بستن منافذ فساد مالی در ورزش خبر داد.

 

*** آماده همکاری برای مقابله با فساد مالی در ورزش هستیم

 

به گزارش سروش، مهرداد بذرپاش در دیدار با سید حمید سجادی، از آمادگی  برای همکاری و حرکت صحیح به سمت خصوصی‌ سازی اصولی باشگاه‌ها و بستن منافذ فساد مالی در ورزش خبر داد.

وی با اشاره به نقش ورزش در شادابی و سلامت جامعه، بر توجه همزمان به ورزش‌های همگانی و قهرمانی تاکید کرد و منش پهلوانی را ویژگی بارز ورزشکار ایرانی دانست.

بذرپاش همچنین با اشاره به تجربیات خود در سازمان ملی جوانان و مشاوران جوان ریاست جمهوری و شهرداری تهران، نقش این وزارتخانه در تحقق اهداف گام دوم انقلاب را بسیار مهم ارزیابی کرد.

رئیس دیوان محاسبات کشور  در پایان، پیشنهاد فعال سازی شورای عالی جوانان و حلقه‌های میانی با بهره‌ گیری از ظرفیت بی نظیر گروه‌های جهادی در حل مشکلات را مطرح کرد.

 

به گزارش سروش، وزیر ورزش و جوانان نیز در سخنانی ضمن بیان دغدغه‌های اصلی ورزشکاران و پیشکسوتان، راه‌های حل برخی پرونده‌ها در رشته‌های مختلف را مورد بررسی قرار داد و خواستار حمایت دیوان محاسبات از اقدامات تحولی در این وزارتخانه شد.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه