کد خبر:143799
پ
نیروهای امنیتی عراق
رئیس دستگاه امنیت ملی عراق خبر داد

آماده باش کامل امنیتی در عراق برای مراسم اربعین حسینی

رئیس دستگاه امنیت ملی عراق از آماده باش کامل نیروهای خود در آستانه برگزاری مراسم اربعین حسینی و نیز انتخابات زود هنگام آینده خبر داد.

رئیس دستگاه امنیت ملی عراق از آماده باش کامل نیروهای خود در آستانه برگزاری مراسم اربعین حسینی و نیز انتخابات زود هنگام آینده خبر داد.

 

*** آماده باش امنیتی در عراق در آستانه اربعین حسینی

 

به گزارش سروش، «عبدالغنی الاسدی» طی بیانیه ای که در آستانه برگزاری مراسم بزرگ و میلیونی اربعین حسینی صادر کرد، به تمام نیروهای امنیتی دستور آماده باش  کامل داد.

طبق بیانیه صادر شده، وی بر ضرورت رصد و پیگیری تمام تحرکات مشکوکی که دشمن ممکن است از آن برای ایجاد بی ثباتی و ناامنی در عراق استفاده کند، تاکید کرد.

الاسدی همچنین بر بی طرفی تمام نیروهای این دستگاه در قبال گروه‌های سیاسی و عدم دخالت در امور انتخابات تاکید کرده است.

ممانعت از خلاء های امنیتی در بغداد به عنوان مسیر عبور زائران به سمت بارگاه امام حسین (ع) در شهر کربلا نیز در این دستور مورد تاکید قرار گرفته است.

رئیس دستگاه امنیت ملی عراق در پایان بیانیه، بر ضرورت تداوم پیگرد بقایای باندهای تروریستی داعش که سعی دارند از لحاظ رسانه‌ای عرض اندام کنند، تاکید کرد.

 

لازم به ذکر است، دستگاه امنیت ملی عراق امسال نیز همانند سال های گذشته برای ممانعت از اقدامات تروریستی علیه زائران، نیروهای خود را در بخش های عمده ای از عراق به حال آماده باش در می آورد تا مانع از تکرار برخی جنایات تروریست های داعش در این مراسم شود.

 

به گزارش سروش، یگان هایی از حشدالشعبی و گروه های شیعی مقاومت عراقی نیز در اجرای این طرح بزرگ امنیتی جهت مقابله با تهدیدات تروریستی مشارکت دارند.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول