کد خبر:144069
پ
ناو گروه ارتش
سروش گزارش می‌دهد:

تقدیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروی دریایی ارتش

نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از حضور مقتدرانه و غرور آفرین ناو گروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آب های بین المللی قدردانی کردند.

نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از حضور مقتدرانه و غرور آفرین ناو گروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آب های بین المللی قدردانی کردند.

 

*** تقدیر نمایندگان مجلس از نیروی دریایی ارتش

 

به گزارش سروش، ۲۶۵ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای که از سوی هیات رئیسه مجلس قرائت شد، از نیروی دریایی ارتش قدردانی کردند.

 

در این بیانیه آمده است:

اینک به فضل الهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، صلابت و با خلق صحنه‌های ناب و همدلی خود با امام راحل (ره)، رهبری، شهدا و مردم در دوران سخت تحریم دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته‌اند و در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ ها با عزمی راسخ و با بهره‌گیری از مدیریت جهادی و با تکیه بر جوانان مومن و متعهد حماسه سال های حضور مستمر و خستگی ناپذیر خود را در دریا که با تقدیم صدها شهید حاصل شده، ادامه خواهند داد.

 

نمایندگان مجلس در این بیانیه افزودند:

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درحالی اقدام به حضور مقتدرانه و غرورآفرین در اقیانوس اطلس، دریای شمال و دریای بالتیک کرده که دشمن زبون مدعی است با اعمال فشار حداکثری، کشور ایران دچار مشکل شده است.

در حالی که این نیرو  ضمن تامین قطعات با فناوری بالا از منابع داخلی نه تنها آسیبی از تحریم‌ها ندیده، بلکه به مراتب قوی‌تر از قبل ظاهر شد.

 

به گزارش سروش، در پایان بیانیه نمایندگان‌ آمده است:

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به نام ملت بزرگ ایران اسلامی و به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از تلاش های صادقانه و مجاهدت‌های خستگی ناپذیر امیر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی، فرماندهان و افسران، درجه داران و سربازان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می‌کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول