کد خبر:144263
پ
یاکوب کدمی
رئیس اسبق موساد:

آمریکا به سمت هرج و مرج و بی قانونی می رود

رئیس اسبق موساد در مصاحبه ای، ایالات متحده آمریکا را کشوری دانست که علیرغم ادعای رهبری بر جهان، به سمت هرج و مرج و بی قانونی حرکت می‌کند.

رئیس اسبق موساد در مصاحبه ای، ایالات متحده آمریکا را کشوری دانست که علیرغم ادعای رهبری جهان، به سمت هرج و مرج و بی قانونی حرکت می‌کند.

 

*** آمریکا به سمت هرج و مرج و بی قانونی می رود

 

به گزارش سروش، یاکوب کدمی، از یهودیان روس تباری است که به اسرائیل مهاجرت کرده و مقامات بالای نظامی دیپلماتیک و اطلاعاتی و امنیتی در سرزمین‌های اشغالی بدست آورده و از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۹، رئیس سازمان اطلاعاتی خارجی اسرائیل، «موساد» بوده است.

وی موفقیت بزرگی در انتقال یهودیان از جمهوری‌های سابق شوروی، آمریکا و سایر نقاط جهان  به اسرائیل داشته است.

کدمی در برنامه های تحلیل سیاسی در شبکه های دولتی روسیه با مجری گری ولادیمیر سولویف یهودی، شرکت فعالی دارد.

 

رئیس اسبق موساد در سخنانی تصریح کرد:

ایالات متحده اگر چه در سیاست خارجی در پی به دست گرفتن قدرت در تمامی جهان است اما مطمئن هستم که در داخل، این کشور درگیر هرج و مرج است و به سرعت به سمت بی قانونی حرکت می‌کند.

 

*** آمریکا رهبر شایسته ای ندارد

 

کدمی در پخش برنامه «عصر با ولادیمیر سولوویف» تاکید کرد:

در حال حاضر ایالات متحده رهبر شایسته ای ندارد که بتواند نظم را در این کشور برقرار کند.

آمریکا در حال حاضر توسط اقلیتی دارای روحیه تهاجمی اداره می شود که سر و صدای زیادی ایجاد می کند و رهبری را به سوء استفاده‌ در عرصه بین المللی سوق می‌دهند تا اراده ایالات ‌متحده را بر دیگر کشورها و سازمان های بین المللی تحمیل کنند.

 

وی در ادامه، افزود:

اقلیت تهاجمی حاکم بر آمریکا تلاش می‌کند تا اکثریت کشورهایی را که از سلطه جهانی ایالات متحده و ارزش های فعالانه دگرباشان جنسی (آن) حمایت نمی کنند، مجبور به حمایت کنند و در برابر فشار گستاخانه و تهاجمی واشنگتن مقاومت نکنند.

 

به گزارش سروش، رئیس اسبق موساد در پایان گفت:

اکنون ایالات متحده به یک دولت قوی نیاز دارد که بتواند در داخل، ناآرامی ها را آرام کرده و نظم را برقرار کند، در غیر این صورت، هرج و مرج داخلی عواقب منفی را برای اقتصاد کشور به دنبال خواهد داشت و فاجعه ای را در جامعه ایجاد خواهد کرد!

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول