کد خبر:145204
پ
رئیسی
رئیس‌جمهور در جلسه ستاد کرونا:

شتاب مضاعف در روند واکسیناسیون ضروری است

رئیس‌جمهور با قدردانی از اقدامات انجام شده برای تامین واکسن، بر شتاب مضاعف جهت واکسیناسیون گروه‌های مختلف شغلی تأکید کرد.

رئیس‌جمهور با قدردانی از اقدامات انجام شده برای تامین واکسن، بر شتاب مضاعف جهت واکسیناسیون گروه‌های مختلف شغلی تأکید کرد.

 

*** شتاب مضاعف در روند واکسیناسیون ضروری است

 

به گزارش سروش، سید ابراهیم رئیسی، پس از دریافت گزارش کمیته‌های تخصصی ستاد مقابله با کرونا درمورد اقدامات انجام شده در زمینه روند واکسیناسیون و مهار بیماری در کشور با اشاره به اهمیت توجه به بیماریابی با اجرای کامل طرح پایش شهید سلیمانی، گفت:

تقویت فرآیند درمان سرپایی و آموزش همگانی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و اعلام هشدارهای به موقع و لازم، در کنترل بیماری تأثیر فراوانی دارد.

 

وی در ادامه، تأکید کرد:

نظارت بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و اعمال قانون و توجه به رعایت موارد بهداشتی در تمام مبادی ورودی کشور برای اتباع همه کشورها ضروری است.

 

رئیسی همچنین بر تهیه نسخه جامع پیش‌بینی‌های پیشگیرانه برای مواجهه با موج‌های احتمالی آینده و گونه‌های جدید کرونا با تعیین وظایف همه دستگاه‌ها تأکید کرد.

 

رئیس‌جمهور  همچنین در پایان گفت:

اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع درباره تصمیمات اتخاذ شده برای بازگشایی مدارس باید مورد توجه ویژه مسئولین ذیربط قرار بگیرد.

 

به گزارش سروش، در این جلسه، پیشنهادات ناظر به کاهش محدودیت‌ها و جایگزین کردن محدودیت‌های هوشمند به جای تعطیلات برای گروه‌های مختلف شغلی مطرح و مقرر شد که این پیشنهادات در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مورد بررسی قرار گیرد.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول