کد خبر:145427
پ
کامیون بلاز
سروش گزارش می‌دهد:

آزمایش کامیون غول ‌پیکر بدون راننده  بلاز

کامیون فوق سنگین ۹۰ تنی ساخت کارخانه بلاز، آزمایش‌های انجام کار همراه با لودر و تخلیه و بارگیری را با موفقیت پشت سر گذاشت.

کامیون فوق سنگین ۹۰ تنی ساخت کارخانه بلاز، آزمایش‌های انجام کار همراه با لودر و تخلیه و بارگیری را با موفقیت پشت سر گذاشت.

 

*** آزمایش کامیون غول ‌پیکر بدون راننده  بلاز

 

به گزارش سروش، کارخانه بلاز، همواره با طراحی و ساخت تجهیزات جدید و پیشرفته راه و ترابری، گام های بزرگی را در توسعه این بخش از صنایع برداشته است.

در تازه ترین مورد،  کامیون فوق سنگین ۹۰ تنی ساخت این شرکت، اخیرا آزمایش‌های انجام کار همراه با لودر و تخلیه و بارگیری را با موفقیت طی کرد.

در این آزمایش که در انواع شرایط سخت برگزار شد، این غول آهنی، بدون مشکل از عهده آزمایشات برآمد و کارآیی آن در ساعت معین فعالیت، ۲۰ درصد بیشتر از از کامیون با راننده بود.

این در حالی است که در برنامه هایی برای سال ۲۰۳۰ در اروپا، بیشتر خطوط اتوبوس رانی و قطارهای شهری و تاکسی ها مجهز به سیستم بدون راننده خواهند شد .

 

*** حوزه فعالیت شرکت بلاز

 

 شرکت بلاز، تولید کننده تجهیزات ترابری، معدنی و عملیات خاکی بلاروسی می‌باشد و در شهر ژودزینا این کشور واقع شده‌ است.

 

این کارخانه که در سال ۱۹۴۸ تاسیس شده و بیش از ۱۲۰،۰۰۰ دستگاه برای استفاده در اتحاد جماهیر شوروی تولید کرده اکنون با ساخت و آزمایش این کامیون بدون راننده و قدرتمند، گام بزرگ دیگری را در این عرصه برداشت.

 

بلاز همواره در بهبود کیفیت محصولاتش تلاش کرده واین شرکت با تحقیق و توسعه و خدمات پس از فروش مناسب، توانسته استانداردهایی همچون ایزو ۹۰۰۰ را کسب کند.

 

به گزارش سروش، این شرکت در زمینه تولید کامیون،  دامپتراک ،هال‌تراک، لودر، پوش بک و واگن مشغول به فعالیت است.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول