کد خبر:145502
پ
دیمیتری مدودوف
نایب رئیس شورای امنیت روسیه:

ادعاهای غرب پشیزی برای ما ارزش ندارد

نایب رئیس شورای امنیت روسیه در مورد ادعاهای غرب در زمینه زیر سوال بردن مشروعیت انتخابات این کشور تاکید کرد، این ادعاها پشیزی برای ما ارزش ندارد.

نایب رئیس شورای امنیت روسیه در مورد ادعاهای غرب در زمینه زیر سوال بردن مشروعیت انتخابات این کشور تاکید کرد، این ادعاها پشیزی برای ما ارزش ندارد.

 

*** ادعاهای غرب پشیزی برای ما ارزش ندارد

 

به گزارش سروش، دیمیتری مدودوف در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد:

نیازی نیست که به تلاش‌های خارجی در زمینه زیر سوال بردن مشروعیت انتخابات این کشور پاسخی داده شود.

 

نایب رئیس شورای امنیت روسیه در پایان در رابطه با چگونگی عکس العمل روسیه نسبت به تلاش‌های کشورهای غربی جهت زیر سوال بردن انتخابات اخیر مجلس دومای این کشور حتی قبل از آغاز روند رای گیری، گفت:

ما به چنین ادعاهایی ذره‌ای اهمیت نمی‌دهیم. ما یک کشور مستقل هستیم. کشور بزرگی که از حاکمیت بر تمام قلمرو خود برخوردار است.

ما قوانین خود را داریم. بنابراین هر چه آنها می‌گویند، برای ما مهم نیست.

 

*** تمجید پوتین از نحوه برگزاری انتخابات

 

به گزارش سروش، پیشتر نیز «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه طی سخنانی با تمجید از نحوه برگزاری و سلامت انتخابات اخیر مجلس «دوما» در این کشور تاکید کرده بود که این انتخابات به صورت کاملاً آزادانه و بر اساس قانون برگزار شده است.

اظهارات مدودوف در حالی بیان شده است که پیشتر وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای به انتخابات اخیر دومای روسیه واکنش نشان داده و مدعی شده بود این انتخابات، که طی سه روز از ۲۶ تا ۲۸ شهریور برگزار شد، «نه آزاد بود و نه منصفانه».

وزارت خارجه روسیه نیز متقابلاً طی بیانیه‌ای ادعای مذکور را بی اساس خوانده بود.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول