کد خبر:146504
پ
رئیسی
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی کرونا:

مدارس همزمان با تکمیل واکسیناسیون، به تدریج بازگشایی شوند

رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، بر لزوم بازگشایی مدارس جهت آموزش حضوری به دانش آموزان، همزمان با گسترش و تکمیل واکسیناسیون خبر داد.

رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، بر لزوم بازگشایی مدارس جهت آموزش حضوری به دانش آموزان، همزمان با گسترش و تکمیل واکسیناسیون خبر داد.

 

*** مدارس همزمان با تکمیل واکسیناسیون، به تدریج بازگشایی شوند

 

به گزارش سروش، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، تاکید کرد:

رسانه‌های جمعی به‌ویژه صدا و سیما به اطلاع‌رسانی دقیق و اقناعی درباره ضرورت واکسیناسیون ادامه دهند و همچنان توصیه به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با جدیت در دستور کار باشد.

 

رئیس‌جمهور از بزرگان صاحب نفوذ و صاحب تریبون در جوامع محلی و استان‌های مختلف کشور خواست مردم را به واکسیناسیون تشویق و ترغیب کنند.

 

وی با اشاره به ضرورت فعال شدن کمیسیون نظارت بر اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت:

مصوبات ستاد باید به صورت دقیق و کامل اجرا شود و این نظارت شرط موفقیت است.

 

*** لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 

رئیس‌جمهور همچنین با تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، تصریح کرد:

در این ماه شاهد افزایش جشن‌ها و مراسم شادی از سوی مردم هستیم و لازم است از اجتماعات غیر ضرور پرهیز و یا در صورت ضرورت برگزاری مراسم، پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی به طور کامل رعایت شود.

 

رئیسی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه علمی و پژوهشی به افکار و سخنان جدید و ایده‌ها و نظرات نو و بسته نشدن باب پژوهش در حوزه درمان کرونا افزود:

طب سنتی در زمینه مبارزه با بیماری‌ها، ایده‌ها و نظراتی دارد که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌تواند آنها را بررسی و راستی‌آزمایی کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه باید به تدریج به سمت بازگشایی حضوری مدارس حرکت کنیم، گفت:

با گسترش و تکمیل واکسیناسیون شاهد آموزش حضوری در مدارس خواهیم بود.

 

به گزارش سروش، رئیس جمهور در پایان با تاکید بر ضرورت حضور منظم و کامل کارمندان در ادارات برای پاسخگویی و انجام امور مردم، تصریح کرد:

طبق جدول رنگ‌بندی شهرها و با توجه به بهبود شرایط با گسترش واکسیناسیون، حضور کارکنان در ادارات به صورت کامل و در ساعت مقرر ضروری و لازم است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول