کد خبر:146735
پ
رئیسی
سروش گزارش می‌دهد:

آغاز مراسم سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها با حضور رییس جمهوری

مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور با حضور رییس جمهوری در دانشگاه تهران شروع شد.

مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور با حضور رییس جمهوری در دانشگاه تهران شروع شد.

 

*** مراسم سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها با حضور رییس جمهوری

 

به گزارش سروش، در این مراسم محمدعلی زلفی‌گل و بهرام عین اللهی وزیران علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت و رؤسای دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، جمعی از اساتید، رتبه‌های برتر آزمون سراسری، نمایندگان تشکل‌های دانشجویی،سیدسعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهوری و جمعی از مسوولین و رؤسای دانشگاه‌های کشور و نمایندگان مجلس حضور دارند.

قرار است در این مراسم سید محمد مقیمی سرپرست دانشگاه‌ تهران و حسین قناعتی رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران سخنرانی کنند.

همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده، قرار است یک استاد به نمایندگی از استادان دانشگاه‌ها و یک دانشجو نیز به نمایندگی از دانشجویان کشور و یکی از کارمندان دانشگاه تهران در حضور رییس جمهوری سخنرانی کنند.

این نخستین حضور آیت الله رئیسی در دانشگاه تهران پس از تصدی مسوولیت ریاست جمهوری است.

در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی، حدود ۲۶ نفر از کنکوری‌های برتر در وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و همچنین برترین‌های شاهد و ایثارگر با حضور رییس جمهوری تقدیر می شوند.

در ادامه این مراسم که به‌ صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تالار علامه امینی دانشگاه تهران آغاز شده است، پس از اهدای لوح تقدیر و جوایز به ۲۶ نفر از برگزیدگان آزمون سراسری، رییس جمهوری سخنرانی می کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول