کد خبر:147421
پ
۱۶۹۱۲۳۶۹۷
سروش گزارش می‌دهد:

دیدار معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا با معاون سیاسی وزارت امور خارجه

معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا با معاون سیاسی وزارت امور خارجه در تهران دیدار کرد.

معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا با معاون سیاسی وزارت امور خارجه در تهران دیدار کرد.

 

*** دیدار معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا با معاون سیاسی وزارت امور خارجه

 

به گزارش سروش، انریکه مورا» معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا دقایقی پیش با «علی باقری» معاون سیاسی وزارت امور خارجه در تهران دیدار کرد.

در این دیدار، طرفین درخصوص مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله روابط ایران و اتحادیه اروپایی، موضوع افغانستان و نیز مذاکرات برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه در حال رایزنی با یکدیگر هستند.

 

«علی باقری» معاون سیاسی وزارت امور خارجه روز گذشته در توییتی نوشت: ‏

در ادامه رایزنی‌های اخیر منطقه‌ای و بین‌المللی، فردا میزبان آقای انریکه مورا معاون سرویس‌ اقدام اتحادیه اروپا خواهم بود.

تبادل نظر درباره مسائل دوجانبه، منطقه‌ای از جمله افغانستان و نیز مذاکرات برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه در دستور کار این سفر است.

 

پیشتر نیز «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران از سفر مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران خبر داده بود و گفت:

مطابق هماهنگی های صورت گرفته قبلی این سفر در روز پنجشنبه انجام خواهد شد.

 

وی در ادامه اضافه کرد:

این سفر در ادامه رایزنی‌های دو طرف درخصوص موضوعات مورد علاقه فیمابین از جمله روابط ایران و اتحادیه، افغانستان و برجام صورت می‌گیرد.

 

به گزارش سروش، سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان، تصریح کرد: رایزنی‌ها و تماس‌های دو طرف هیچگاه قطع نبوده و به صورت مستمر حول موضوعات مختلف در جریان است و این سفر نیز در همین چارچوب انجام می‌شود.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول