کد خبر:150095
پ
جانشین فرمانده کل سپاه:

خط و نشان جانشین فرمانده سپاه برای دشمنان/ کوچکترین تعدی و تجاوز را مقتدرانه پاسخ خواهیم داد

جانشین فرمانده کل سپاه، برای دشمنان نظام خط و نشان کشید و تاکید کرد، کوچکترین تعدی و تجاوز را مقتدرانه پاسخ خواهیم داد.

جانشین فرمانده کل سپاه، برای دشمنان نظام خط و نشان کشید و تاکید کرد، کوچکترین تعدی و تجاوز را مقتدرانه پاسخ خواهیم داد.

 

*** آمریکا؛ مصداق بارز جبهه باطل

 

به گزارش سروش، سرتیپ پاسدار علی فدوی در نشست با جمعی از فرماندهان و پایوران سپاه نینوای استان گلستان، اظهار داشت:

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با بررسی ماهیت و بنیان آن، خبیثان عالم فهمیدند که این انقلاب می‌تواند اساس و مبنای جبهه کفر و همه مستکبران عالم را از بین ببرد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد:

اگر جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل که مصداق آن آمریکای جنایتکار است را با هم مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که از لحاظ مادی و دنیایی، توان دشمنان ما از نظر اقتصادی، علمی و نظامی بالاتر است اما می‌بینیم که در طول سالیان پس از انقلاب اسلامی تمام پیروزی‌ها از آن جبهه حقِ انقلاب اسلامی بوده است.

 

*** قدرت ایران در تصورات دشمن نمی‌گنجند

 

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اگر بر اساس شروط و قواعدی که خداوند گفته است عمل نکنیم هیچ موفقیتی به دست نمی‌آوریم، افزود:

برخی افراد خواستند که اقتصاد ما را بر اساس سیاست‌های لیبرالی راهبری کنند و دیدیم که از نظر اقتصادی در شرایط بحرانی و بدی قرار گرفتیم و متوجه شدیم که قواعد و فرمول‌های اقتصاد لیبرال ربطی به کشور اسلامی ما ندارد و سپاه بیشتر از هرکس با این مفاهیم بر اساس قاعده‌های قرآنی آشنا بوده و عمل کرده است.

در گذشته دشمنان فکر می‌کردند که می‌توانند با جنگ سخت اساس و مبنای انقلاب را از بین ببرند ولی هرچه جلوتر رفتند درک کردند که قدرت انقلاب و توانمندی آن بسیار بیشتر از تصور آنان است.

 

*** اثبات اقتدار

 

سردار فدوی در ادامه بیان داشت:

هر کشوری برای اثبات اقتدار خود نیازمند طی کردن سه مرحله است، ابتدا باید به دنیا اثبات کرد که قدرت دفاع از خود را دارد که ملت عظیم ایران این مرحله را در دهه ۶۰ با موفقیت به همه دنیا نشان داد، سپس باید به جهانیان فهماند که کشور دارای قدرت بازدارندگی است که ما این مسئله را در دهه ۷۰ محقق کردیم و در مرحله بعدی نیز باید در برابر تجاوز و تعدی دیگر کشورها اقدام مقتدرانه به خرج داد که اکنون دشمنان ما به انجام هر سه مرحله توسط ایران اسلامی اعتراف می‌کنند.

 

به گزارش سروش، جانشین فرمانده کل سپاه در پایان، اظهار داشت:

باید خداوند متعال را شاکر باشیم که به برکت انقلاب اسلامی، امامین این انقلاب و شهدای والامقام کشور این توفیق را داشته‌ایم که نسبت به تکالیف خود عمل کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول