کد خبر:151326
پ
رئیس ستاد کل
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

شاهد ابتکار عمل خیره‌کننده نیروی دریایی ایران در حوادث بزرگ آینده خواهیم بود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اجرای مأموریت خطیر اخیر دریانوردی نیروی دریایی ایران در اقیانوس اطلس و برگزاری رزمایش دریایی مشترک بین المللی در روسیه را دلالت بر قدرت و ابتکار عمل خیره‌کننده در حوادث بزرگ و متصور آینده دانست.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اجرای مأموریت خطیر اخیر دریانوردی نیروی دریایی ایران در اقیانوس اطلس و برگزاری رزمایش دریایی مشترک بین المللی در روسیه را دلالت بر قدرت و ابتکار عمل خیره‌کننده در حوادث بزرگ و متصور آینده دانست.

 

*** پیام تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به‌مناسبت روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی

 

به گزارش سروش، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در پیامی «روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران» را تبریک و اظهار داشت: مأموریت اخیر دریانوردی نیروی دریایی ایران در اقیانوس اطلس دلالت بر قدرت و ابتکار عمل خیره‌کننده در حوادث بزرگ و متصور آینده دارد.

 

متن پیام بدین شرح است: «فرارسیدن هفتم آذر ماه “روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ” که با عملیات مروارید در تسخیر سکو های نفتی الامیه و البکر نظامیان رژیم بعثی عراق در جنگ تحمیلی و شهیدان گرانقدر این نبرد تاریخی پیوند خورده است را گرامی می‌دارم.

 

این واقعه بزرگ که نقطه عطفی در روند حرکت نیروی دریایی آجا برای دستیابی به قله‌های رفیع پیشرفت و اقتدار این نیروی مقتدر است را به آحاد فرماندهان ، مدیران و کارکنان خدوم ، شجاع و مصمم این سازمان افتخارآمیز تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

بی شک امنیت پایدار و فراگیر امروز آب‌های سرزمینی کشور عزیزمان و اقتدار بازدارنده نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران با دو بال گستره خود در ارتش و سپاه که موجبات افتخار ایرانیان و اعتماد بین المللی از ظرفیت و توان امنیت ساز آنان را رقم زده است ؛ مرهون هدایت های حکیمانه و دوراندیشانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای ( مدظله العالی ) ، حمایت‌ها و ادعیه خیر ملت شریف و قهرمان و همت ، اراده و تلاش های عالمانه، صادقانه و هوشمندانه رزمندگان این میدان راهبردی است.

 

اطمینان دارم تداوم این روند شکوهمند و تاریخ ساز که پس از اجرای ماموریت خطیر اخیر دریانوردی در پهنه اقیانوس اطلس و برگزاری رزمایش دریایی مشترک بین المللی در روسیه دلالت بر قدرت و ابتکار عمل خیره کننده در حوادث بزرگ و متصور آینده دارد، ضامن درخشش و جلوه گری های ایران و ایرانی در آوردگاه های سخت و سرنوشت ساز پیش رو خواهد بود.

 

همت سترگتان در این راه مقدس را می ستایم و به دشمنان انقلاب و نظام اسلامی و بدخواهان ایران عزیز هشدار می دهیم برای توجیه حضور نامشروع و ناامن کننده خود در منطقه بویژه در خلیج فارس و دریای عمان از هرگونه ماجراجویی و ارتکاب خطای محاسباتی پرهیز کنند و در غیر این صورت، بایستی آتش خشم و اراده‌ای که آنها را وادار به فرار خفت بار از منطقه محکوم خواهد کرد را انتظار کشند.»

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول