کد خبر:151379
پ
رئیس مجلس
رئیس مجلس شورای اسلامی:

بسیجیان رسالت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را به دوش می‌کشند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که بسیج به ارمغان‌آورنده عزت و استقلال برای کشور است، رسالت آنان را دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که بسیج به ارمغان‌آورنده عزت و استقلال برای کشور است، رسالت آنان را دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست.

 

*** بسیجیان عزت و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند

 

به گزارش سروش، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک روز نیروی دریایی ارتش، اظهار داشت:
در هفتم آذر ماه سال ۵۹ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران موفقیت بسیار بزرگی را در ناوچه پیکان به دست آورد و توانست مجموعه نیروی دریایی رژیم بعثی عراق را در آن عملیات منهدم کند.

 

وی در ادامه عنوان کرد:
روز نیروی دریایی ارتش را به همه دریادلان دلاور نیروی دریایی ارتش تبریک می‌گویم. مجلس شورای اسلامی از رشادت‌های فرزندان غیور نیرو‌های مسلح در نیروی دریایی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حضور مقتدرانه‌ای در آب‌های آزاد و خلیج‌فارس و در دوردست و نزدیک دارند، تقدیر و تشکر می‌کند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته بسیج، گفت:
بسیجیان به ویژه شهدای بسیجی عزت و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند و رسالت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را از ابتدا تاکنون به دوش کشیدند و همیشه در میدان بودند.

 

*** فعالیت شهدای هسته‌ای مورد توجه قرار گیرد

 

قالیباف در ادامه با اشاره به سالروز شهادت شهید فخری‌زاده متذکر شد:
روز جمعه گذشته اولین سالگرد شهادت شهید فخری‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای کشورمان بود که رژیم تا بُن دندان مسلح و کودک‌کش صهیونیستی و ایادی آنها، این دانشمند هسته‌ای ایران را به شهادت رساندند که مجدداً شهادت وی را تسلیت عرض می‌کنم.

 

به گزارش سروش، رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدوارم فعالیت‌های علمی و درخشان شهدای هسته‌ای در توسعه مراکز تحقیقاتی در حوزه هسته‌ای کشور مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول