کد خبر:152132
پ
سرلشکر صفوی
سروش گزارش می‌دهد؛

پیام تسلیت مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پی درگذشت مهندس ورشابی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی درگذشت مرحوم مهندس ورشابی از پیشکسوتان مهندسی جنگ جهاد سازندگی را تسلیت گفت.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی درگذشت مرحوم مهندس ورشابی از پیشکسوتان مهندسی جنگ جهاد سازندگی را تسلیت گفت.

 

*** پیام تسلیت سرلشکر صفوی در پی درگذشت مهندس ورشابی

 

به گزارش سروش، سرلشکر سید یحیی صفوی در پیامی درگذشت مرحوم مهندس ورشابی از بنیانگذاران مهندسی جنگ جهاد سازندگی و پیشکسوتان جهاد و شهادت را تسلیت گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله وإنا إلیه راجعون

خانواده محترم مرحوم مهندس مهدی ورشابی

سلام علیکم

عروج ملکوتی و شهادت گونه مرحوم مهندس مهدی ورشابی از بنیانگذاران مهندسی جنگ جهاد سازندگی و پیشکسوتان جهاد و شهادت واصل و موجب تألم خاطر گردید.

 

پیروزی های دفاع مقدس و برهه های تاریخی و حساس آن مرهون مجاهدت سنگر سازان بی ادعا و عزیزان مهندسی جهاد سازندگی، بعنوان یکی از ارکان دفاع مقدس می باشد و یاد آور مجاهدت های سرافرازانی همچون مرحوم مهندس ورشابی است که همواره در صف اول جبهه ، یاری رسان رزمندگان اسلام بودندو گمنامی و مظلومیت جهاد سازندگی در طول تاریخ دفاع مقدس دو ویژگی شاخص این عزیزان می باشد.

 

آشنایی اینجانب با مرحوم ورشابی مربوط به عملیات فتح المبین در سال ۶۱ تا انتهای ۸ سال جنگ تحمیلی می‌باشد و در این مدت شاهد رشادتها و فداکاریها و توانمندی‌های مدیریتی آن مرحوم در عین داشتن روحیه بالای معنوی و گمنامی بوده‌ام.

 

بی شک خدمات ارزشمند و اثر گذار مرحوم ورشابی در طول دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مختلف مدیریتی با پشتیبانی و حمایت های گوناگون خانواده و فرزندان آن مرحوم میسر گردید و در این میان نقش تاثیر گذار خانواده‌ها و زنان در پشتیبانی از دفاع مقدس را بایستی قدردان بود.

 

اینجانب عروج ملکوتی آن مجاهد نستوه و پیوستن روح آن فقید سعید به لقاء الله را به محضر امام زمان «عجل‌ الله‌ تعالی‌ فرجه‌ الشریف‌» و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به خانواده محترم و سایر بازماندگان و همرزمان سابقم در جهاد سازندگی تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن عزیز سفر کرده، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، صلحا و صدیقین و یاران شهیدش و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌نمایم.

 

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی»

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول