کد خبر:152472
پ
۵۶۳۵۴۴۸
سروش گزارش می‌دهد:

هدیه ۲۵۰ هزار تومانی همراه اول به‌مناسبت روز دانشجو

همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیمکارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد.

همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیمکارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد.

 

*** روش دریافت هدیه

 

به گزارش سروش، همراه اول همزمان با فرارسیدن روز دانشجو تمامی مشترکان فعلی و جدید سیمکارت اعتباری دانشجویی و سیمکارت دائمی جوانان می توانند تا پایان این ماه از اعتبار هدیه آکادمی همراه بهره مند شوند.

مشترکان فعلی سیمکارت های دانشجویی و جوانان پس از ثبت نام در سایت آکادمی همراه اول، این اعتبار ۲۵۰ هزار تومانی را به صورت خودکار دریافت می کنند.

 

*** تکلیف دانشجویان بدون سیمکارت دانشجویی چیست؟

 

متقاضیان جدید هم می توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات اپراتور اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی Shop.mci.ir اقدام به خرید سیمکارت های ویژه دانشجویی یا جوانان کنند که اعتبار آکادمی برای آنها حداکثر تا ۴ روز پس از فعالسازی سیمکارت تخصیص داده می شود.

 

*** این اعتبار فقط برای سیمکارت دانشجویی

 

لازم به ذکر است سیمکارت دانشجویی همراه اول صرفا به دانشجویان تعلق می گیرد و هر فرد تنها یک بار می تواند از این طرح استفاده کند؛ از جمله مزایای دیگر این سیمکارت ها امکان فعالسازی رایگان طرح جمعه های رویایی و همچنین برقراری مکالمه و پیامک داخل شبکه دانشجویی با تخفیف است.

 

به گزارش سروش، در پایان گفتنی است سیمکارت جوانان همراه اول هم صرفا به افراد با سن ۱۸ تا ۳۰ سال تعلق می گیرد که در حال حاضر سیمکارت جوانان ندارند.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول