کد خبر:152571
پ
نصرالله پژمانفر
نماینده مشهد در مجلس:

شرط ادامه مذاکرات لغو همه تحریم‌ها است

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پیامی به طرف‌های غربی مذاکرات عنوان کرد که جمهوری اسلامی ایران برای همیشه پای میز مذاکره‌ای که هیچ عایدی برای ملت نداشته باشد نخواهد ماند و تنها به شرطی همچنان پای میز مذاکره می‌نشیند که همه تحریم‌ها لغو شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پیامی به طرف‌های غربی مذاکرات عنوان کرد که جمهوری اسلامی ایران برای همیشه پای میز مذاکره‌ای که هیچ عایدی برای ملت نداشته باشد نخواهد ماند و تنها به شرطی همچنان پای میز مذاکره می‌نشیند که همه تحریم‌ها لغو شود.

 

*** تهدید ایران هزینه‌بر است

 

به گزارش سروش، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر با تاکید بر اینکه غربی‌ها نباید در مذاکرات با زبان هشدار و تهدید با مقامات جمهوری اسلامی ایران صحبت کنند، اظهار کرد:
غربی‌ها علی‌رغم ادعاهایی که دارند، خودشان دچار بحران‌های شدید هستند و بنابراین نمی‌توانند با زبان زور با ایران صحبت کنند.

 

وی در ادامه بیان کرد:
کسانی که با زبان زور با ما صحبت کردند، مشت‌های محکمی از ایران خوردند و به خوبی می‌دانند که تهدید ایران برای آنان هزینه‌بر خواهد بود.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره تفاوت رویکرد تیم مذاکره‌کننده فعلی ایران با مذاکره‌کنندگان کشورمان در دولت روحانی، گفت:
در دولت قبل می‌گفتند که ما باید مذاکره داشته باشیم و از پای میز مذاکره بلند نمی‌شویم، مگر اینکه در مذاکرات چیزی به دست بیاوریم و همین مسئله باعث شد که مذاکرات کاملاً فرسایشی ادامه پیدا کند.

 

*** مسائل داخلی کشور را به دلیل مذاکرات متوقف نمی‌کنیم

 

پژمانفر در ادامه تاکید کرد:
اما امروز مقامات جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات حرف‌ها و مطالبات مهمی را مطرح و منطق، سیاست و مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران را پیگیری می‌کنند.

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد:
از سوی دیگر ما مسائل داخلی کشور را به دلیل مذاکرات متوقف نمی‌کنیم و در کنار پیگیری مذاکرات، ارتباطات خود با مابقی کشورهای دنیا را که در دور زدن تحریم‌ها نقش بسزایی دارد، ادامه می‌دهیم. ما حتماً باید خنثی‌سازی تحریم‌ها را دنبال کنیم.

 

وی همچنین اظهار کرد:
غربی‌ها بدانند که جمهوری اسلامی ایران برای همیشه پای میز مذاکره‌ای که هیچ عایدی برای ما نداشته باشد و فقط خسارت داشته باشد، نخواهد ماند و به شرطی پای میز مذاکره می‌نشینیم که برای مردم ما تأثیرات مثبتی داشته باشد و همه تحریم‌ها لغو شود.

 

به گزارش سروش، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد:
غربی‌ها باید با زبان منطق با مقامات جمهوری اسلامی ایران صحبت کنند و در مقابل امتیازاتی که از ایران دریافت کردند، باید امتیازاتی را که وعده داده بودند، به ایران دهند و به تعهدات خود در عمل پایبند باشند.

مهر

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول