کد خبر:152568
پ
بادامچیان
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی:

طرح‌های پیشنهادی به دولت در حزب مؤتلفه تدوین می‌شود

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی از تعامل حزب مؤتلفه با دولت در تدوین طرح و برنامه‌هایی برای ایفای نقش دولت در راستای گام دوم انقلاب خبر داد.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی از تعامل حزب مؤتلفه با دولت در تدوین طرح و برنامه‌هایی برای ایفای نقش دولت در راستای گام دوم انقلاب خبر داد.

 

*** دیدار اعضای حزب مؤتلفه با تولیت آستان مقدس و امام‌جمعه قم

 

به گزارش سروش، اسدالله بادامچیان به همراه برخی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با حضور در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) با آیت‌الله سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام‌جمعه قم، دیدار کرد.

 

وی بابیان اینکه حزب مؤتلفه با نظر امام خمینی (ره) شکل گرفت و ایشان تا پایان عمر خود هم نسبت به این حزب عنایت داشتند، عنوان کرد:
این حزب همواره در خط ولایت و روحانیت حرکت کرده و تنها حزبی است که در اساسنامه آن بر پیروی از روحانیت اصیل تصریح شده و پیوند ما با روحانیت، جامع مدرسین، علما و مراجع ثابت و صادقانه بوده و از روی سیاست نیست.

 

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی بابیان اینکه در گام دوم انقلاب تصمیم بر این شده است که جلسات هیئت‌مدیره و مجمع عمومی در قم باشد، گفت:
پیوند حزب مؤتلفه با حوزه علمیه، جامعه مدرسین و علمای دین باید نمود داشته باشد زیرا به گفته مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی حزب روحانیت، مؤتلفه اسلامی است بنابراین روحانیت و حزب مؤتلفه از هم جدا نیستند.

 

وی در ادامه عنوان کرد:
بنابراین آغاز دوره سیزدهم حزب که در گام دوم انقلاب است و باید بر اساس منشور بیانیه گام دوم گام برداریم از قم خواهد بود و اولین مجمع عمومی حزب هم در قم برگزار می‌شود.

 

*** حزب مؤتلفه در انتخابات از حجت‌الاسلام رئیسی حمایت کرد

 

بادامچیان بابیان اینکه حزب مؤتلفه به صورت منسجم و مسلط با ۳۱ دبیر استانی فعالیت می‌کند، گفت:
در قم و سایر استان‌ها افراد برجسته، قوی و مسلط کار می‌کنند و تشکیلات ویژه‌ای که مجموعه‌ای از مؤمنین و مؤمنات هستند را شکل داده‌اند.

 

وی بابیان اینکه در حزب مؤتلفه هم آموزش‌های دینی و حزبی به اعضا داده می‌شود، عنوان کرد:
حدود ۲۰ جزوه در رابطه با فعالیت‌های حزبی و مسائل روز تهیه‌شده و در میان اعضا توزیع می‌شود.

 

بادامچیان در ادامه گفت:
ما در انتخابات شورایاری‌ها در تهران توانستیم با کمک روحانیت و بسیج مطلوب عمل کنیم و در انتخابات مجلس با شورای ائتلاف همکاری کردیم و توانستیم با پیروی از خط ولایت آمریکایی‌ها را مأیوس کنیم، در انتخابات ریاست جمهوری هم با حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی انجام‌ وظیفه کردیم و در شوراهای اسلامی هم با حرکت جمعی در استان‌ها با شورای ائتلاف کار کردیم و بخش خوبی از شوراها افراد متدین هستند.

 

به گزارش سروش دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان بیان کرد:
حزب مؤتلفه در تعامل با دولت طرح‌ها و برنامه‌هایی را تدوین کرده است تا بتواند در راستای گام دوم انقلاب نقش خود را ایفا کند.

ایسنا

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول