کد خبر:157364
پ
اپل
سروش گزارش می‌دهد:

برنامه اپل برای تولید آیفون تاشو

جدیدترین اطلاعات بدست آمده حاکی از آن است که شرکت اپل به زودی چند مدل آیفون تاشو را وارد بازار خواهد کرد.

جدیدترین اطلاعات بدست آمده حاکی از آن است که شرکت اپل به زودی چند مدل آیفون تاشو را وارد بازار خواهد کرد.

 

*** برنامه اپل برای تولید آیفون تاشو

 

به گزارش سروش، اگرچه گوشی‌ های تاشویی همچون گلکسی زد فولد۳ تمامی‌ نگاه‌ ها را به خود جلب کرده‌ اند، اما اخیرا اطلاعات تازه‌ ای به دست آمده که نشان می‌ دهد شرکت اپل نیز به زودی با چند مدل آی‌ فون تاشو وارد این بازار خواهد شد.

اگرچه شاید این موضوع، خبر خوبی برای طرفداران برند اپل باشد اما این کاربر در ادامه یادآور شد که این آی‌فون‌های تاشو‌ به این زودی‌ها وارد بازار نخواهند شد.
به گفته این افشاگر، اپل در حال بررسی شرایط و واکنش بازار نسبت به گوشی‌های تاشوی شرکت‌های رقیب است تا مشخص شود که آیا استقبال از این مدل گوشی‌ها در ماه‌های پیش‌رو نیز ادامه خواهد داشت یا ‌مانند برخی دستگاه‌ها، به فراموشی و تاریخ سپرده خواهند شد.
همچنین به این موضوع نیز اشاره کرده که شرکت اپل مشغول بررسی نقاط ضعف و مشکلاتی است که شرکت‌های رقیب در تولید گوشی‌های تاشوی خود به آنها برخوردند تا از این طریق بتواند محصولی بی‌عیب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
در بخش دیگری از این افشاگری آمده که اپل در حال تجزیه و تحلیل طراحی آی‌فون‌های تاشو خود است تا این محصولات، نسبت به مدل‌های کنونی آی‌فون پسرفتی نداشته باشند. اپل پیش‌تر نیز چند پتنت مرتبط با آی‌فون‌های تاشو را به ثبت رساند و طبق پیش‌بینی برخی تحلیلگران، این گوشی‌ها در بهترین حالت، سال ۲۰۲۳ آماده تولید و عرضه به بازار خواهند بود.
همچنین بر اساس اعلام برخی منابع خبری، این گوشی‌ها مجهز به قلم هوشمند اپل پنسل عرضه خواهند شد. اپل همواره سیاست انتظار و مشاهده عملکرد دیگر شرکت‌ها در عرضه محصولات و فناوری‌های جدید را دنبال کرده که از جمله نمونه‌های بارز آن می‌توان به استفاده از فناوری ۵G یا حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش اشاره کرد.
 
 
 
انتهای پیام///
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول