کد خبر:158454
پ
وزیر کشور
سروش گزارش می‌دهد؛

دستور وزیر کشور به استاندار آذربایجان غربی برای رسیدگی به وضعیت مردم شهرهای گرفتار در برف و یخبندان

وزیر کشور در دستوری از استاندار آذربایجان غربی خواست به فوریت نسبت به رسیدگی به وضعیت شهرها و روستاهایی که به دلیل بارش سنگین برف و باران دچار گرفتاری شده‌اند؛ اقدامات لازم حمایتی را انجام دهد.

وزیر کشور در دستوری از استاندار آذربایجان غربی خواست به فوریت نسبت به رسیدگی به وضعیت شهرها و روستاهایی که به دلیل بارش سنگین برف و باران دچار گرفتاری شده‌اند؛ اقدامات لازم حمایتی را به انجام دهد.

*** دستور وزیر کشور به استاندار آذربایجان غربی

به گزارش سروش، احمد وحیدی در دستوری از محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی خواست به فوریت نسبت به بازگشایی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان و روستاهای استان که طی روزهای اخیر به سبب بارش های گسترده برف و باران مسدود شده بود؛ رسیدگی کند.

وحیدی همچنین بر ضرورت امدادرسانی‌های فوری به خانواده هایی که با برودت هوا امکان دسترسی به شهر برای تامین مایحتاج و نیازهای عمومی شان را ندارند؛ تاکید و از مدیران استانی خواست با بسیج امکانات و ظرفیت های استانی با تمام توان به حمایت از روستاها و ساکنین گرفتار در برف و یخبندان همت گمارند.

به گزارش سروش، وزیر کشور همچنین از سایر استانداران استان‌های شمالی خواست با توجه به احتمال تداوم سامانه بارشی، آمادگی های لازم را برای کنترل شرایط و تقویت روند خدمات رسانی داشته باشند.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول