کد خبر:158337
پ
حسینی‌کیا
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس:

صحبت درباره استیضاح وزرا زود است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به برخی نارضایتی‌ها نسبت به عملکرد وزرا بر لزوم فرصت دادن برای عملیاتی شدن برنامه‌ها تأکید کرد و موضوع استیضاح را زود دانست.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به برخی نارضایتی‌ها نسبت به عملکرد وزرا بر لزوم فرصت دادن برای عملیاتی شدن برنامه‌ها تأکید کرد و موضوع استیضاح را زود دانست.

 

*** مردم گله‌مندی‌های زیادی به ویژه درباره وضعیت اقتصادی کشور دارند

 

به گزارش سروش، حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در واکنش به مطرح شدن زمزمه استیضاح برخی از وزرا، گفت:
مردم گله‌مندی‌های زیادی به ویژه درباره وضعیت اقتصادی کشور دارند و مطالبه به حقشان آن است که مسئولان مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها را برطرف کنند.

 

وی در این خصوص تاکید کرد:
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، صدای ملت هستند و از آنجایی که می‌بینند برخی از وزرا از ابتدای کار خود هیچ عملکرد مثبتی نداشتند و منجر به نارضایتی مردم شدند، سراغ طرح سوال و در صورت نیاز استیضاح این وزرا می‌روند.

 

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا همچنین تصریح کرد:
گرانی‌های افسارگسیخته، عدم ساماندهی بازار بورس، دریافت سودهای کلان بانکی از مردم، کاهش ارزش پول ملی و نبود برنامه برای کنترل نقدینگی از جمله عواملی است که باعث شده برخی از نمایندگان به دنبال استیضاح برخی از وزرای اقتصادی باشند.

 

به گزارش سروش، عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت:
البته تاکید هیئت رئیسه و رئیس مجلس شورای اسلامی آن است که برای استیضاح وزرا زود است و باید به آنان فرصت دهیم تا برنامه‌های خود را عملیاتی و ایراداتی را که به عملکردشان وارد شده است، مرتفع کنند و در صورتی که تغییر مثبتی در عملکردشان مشاهده نشد، نمایندگان می‌توانند سراغ استیضاح وزرای ناکارآمد بروند.

مهر

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − شش =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول