کد خبر:158682
پ
علی حدادی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

ضرب الاجل آمریکا برای مذاکرات هسته‌ای نشان دهنده ضعف این کشور در مقابل منطق ایران است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، تعیین ضرب الاجل از سوی آمریکا برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای را نشان دهنده ضعف و ناتوانی این کشور در مقابل منطق جمهوری اسلامی ایران  دانست.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، تعیین ضرب الاجل از سوی آمریکا برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای را نشان دهنده ضعف و ناتوانی این کشور در مقابل منطق جمهوری اسلامی ایران  دانست.

 

*** آمریکا دیگر یکه تاز و تنها تعیین کننده معادلات جهانی نیست

 

به گزارش سروش، علی حدادی در ارتباط با مذاکرات وین اظهار داشت:
در گذشته شاهد بودیم همه نگاه ها به سمت غرب بود و سرنوشت همه مسائل کشور به برجام گره زده شده بود اما امروز با توجه به ظرفیت های داخلی و توان سرزمینی برجام از اولویت اصلی کشور خارج شده است و با یک نگاه منطقی و بر اساس عزت،حکمت و مصلحت به آن نگاه می شود.

 

وی در ادامه بیان کرد:
با فعال شدن ظرفیت های منطقه ای و پیمان‌هایی نظیر شانگهای کشور در مسیر خنثی‌سازی تحریم‌ها حرکت می‌کند و در کنار این سیاست تیم مذاکره کننده نیز با بهره گیری از توان و ظرفیت های ایجاد شده در قانون اقدام راهبردی و همچنین قدرت منطقه ای در حال پیش برد مذاکرات است.

 

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد:
در این میان آمریکا در مواجهه با منطق ایران با تعیین ضرب الاجل نشان داد که در شرایط ضعف و ترس از انفعال قرار دارد و باید بداند با این گونه رفتارها و قدرت نمایی های پوشالی نمی تواند در تصمیم کشورمان برای دستیابی به حقوق اصلی و اساسی خود خللی ایجاد کند.

 

به گزارش سروش، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکا با روزهای ابر قدرتی خود فاصله دارد، خاطرنشان کرد:
آمریکا دیگر یکه تاز و تنها تعیین کننده معادلات جهانی نیست و هم در داخل و هم در عرصه بین المللی با مشکلات زیادی مواجه است و نمی تواند برای همه دنیا ضرب الاجل صادر کند ابتدا باید این اجازه را پیدا کند که به برجام بازگردد و سپس برای توافق زمانبندی مشخص کند.

خانه ملت

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه
همراه اول