کد خبر:158848
پ
استقلال
سروش به نقل از مدیر تیم فوتبال پیکان گزارش می‌دهد:

استقلال؛ نورچشمی وزارت ورزش؟/چرا قانون برای استقلال فرق می‌کند؟

مدیر تیم فوتبال پیکان در پی لغو بازی این تیم با استقلال در چارچوب جام حذفی خواستار ارائه توضیحاتی از سوی مسئولان مربوطه شد.

مدیر تیم فوتبال پیکان در پی لغو بازی این تیم با استقلال در چارچوب جام حذفی خواستار ارائه توضیحاتی از سوی مسئولان مربوطه شد.

 

*** استقلال؛ نورچشمی وزارت ورزش؟

 

به گزارش سروش، سعید دقیقی درباره لغو بازی با استقلال، تاکید کرد:

من احترام بسیاری به هواداران و علاقه مندان به باشگاه استقلال می گذارم اما این حق را برای باشگاه پیکان متصور هستیم که پیگیر لغو بازی خود باشیم.

ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه نشست هماهنگی دو تیم برگزار شد و در آن زمان هیچ مطلبی در خصوص کرونا و ابتلای بازیکنان این تیم نبود، اما چند ساعت بعد شنیدیم که ۱۰ نفر قطعی و ۷ نفر نیز مشکوک هستند و برای همین بازی ما با استقلال لغو شد.

 

وی در ادامه افزود:

چطور می شود در عرض چند ساعت این تعداد به کرونا مبتلا بشوند. استقلال بازیکنانی دارد که می توانست از آنها استفاده کند اما تعجب می کنم که چرا با لغو بازی موافقت شد.

سال گذشته همین اتفاق برای باشگاه ذوب آهن افتاد اما آن بازی لغو نشد و در زمان مقرر برگزار گردید اما برای استقلال شرایط را عوض کردند و این گلایه را داریم که قانون باید برای همه یکسان باشد.

آمار امروز کرونا در سطح کشور را ببینید و آن را با آمار استقلال مقایسه کنید. اگر آمار استقلال درست باشد در شرایط خیلی خطرناک هستیم اما درخواست داریم در این خصوص شفاف سازی شود تا همه در جریان امور قرار بگیرند.

 

*** عدم حضور فرهاد مجیدی در نشست خبری

 

به گزارش سروش، مدیر تیم فوتبال پیکان در پایان به عدم حضور فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی اشاره کرد و یادآور شد:

درخواست ما این است که ابعاد مختلف این ماجرا شفاف شود. پیکان تیم جوانی است و با بودجه کمی بسته شده و لغو این مسابقه با توجه به هزینه هایی که برای اسکان تیم بر عهده باشگاه بوده جبران ناپذیر است و باید پرسید چه کسی خسارت تیم ما را می دهد؟

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه
همراه اول