کد خبر:159496
پ
امیر هادیان
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش:

نهاجا برمبنای راهبرد بازدارندگی، تسلیحات خود را ارتقا می‌دهد

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش، ارتقاء تسلیحات نهاجا را در راستای ایجاد بازدارندگی و راهبرد دفاعی عنوان کرد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش، ارتقاء تسلیحات نهاجا را در راستای ایجاد بازدارندگی و راهبرد دفاعی عنوان کرد.

 

*** امروز هویت و شناسنامه نیروهای مسلح و ملت غیور ما، خون مطهر شهداست

 

به گزارش سروش، امیر مهدی هادیان در دوره هیئت معارف جنگ در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام (ع) با تاکید بر فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در ارتش، گفت:
فرهنگ ایثار، از خودگذشتگی و عشق به شهادت، در ارتش و دیگر نیروهای مسلح کشور باعث شد معادلات در ۸ سال دفاع مقدس و در حال حاضر طور دیگری رقم بخورد.

 

وی در ادامه بیان کرد:
امروز هویت و شناسنامه نیروهای مسلح و ملت غیور ما، خون مطهر شهداست و ما باید به عنوان وارثان این میراث گران‌بها، از آن مراقبت و پاسداری کنیم.

 

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برکات دوره‌های هیئت معارف جنگ، اظهار داشت:
دوره‌های هیئت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی، در واقع تجدید میثاق با شهدا و آرمان‌های مقدس آن بزرگواران است.

 

امیر هادیان همچنین عنوان کرد:
افسران ولایت‌مدار ارتش جمهوری اسلامی ایران، در کنار مسائل نظامی نیاز است که به مسائل اعتقادی، دینی و علمی روز هم مسلط باشند که امروزه به برکت انقلاب اسلامی، در دانشگاه افسری آجا توجه ویژه‌ای به این مهم شده است.

 

وی به نقش نیروی هوایی ارتش در تثبیت نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت:
نیروی هوایی الهی ارتش، نقش مهمی در تثبیت انقلاب اسلامی داشت. نیروی هوایی ارتش از همان روزهای ابتدایی جنگ حضور بسیار موثری داشت و بعد از جنگ تحمیلی در سخت‌ترین شرایط کشور از جمله سیل، زلزله و کرونا همیشه در کنار ملت بوده است.

 

امیر هادیان تصریح کرد:
نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران و سربازان ولایت‌مدار ملت در نیروی هوایی ارتش در عهد و پیمانی که با خدای خود برای ادامه راه شهدا بسته‌اند، پابرجا هستند و در راستای صیانت از میهن اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی‌کنند.

 

به گزارش سروش، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان اظهار داشت:
امروز نیروی هوایی با کمک متخصصان داخلی خود و کارکنان صنعت دفاعی در راستای ایجاد بازدارندگی و راهبرد دفاعی، تسلیحات خود را ارتقا می‌دهد. امام خمینی (ره) روحیه خودباوری را در میان نیروهای مسلح زنده کرد و امروزه شاهدیم که نیروی هوایی با اتکا به همین روحیه و ظرفیت‌های داخلی در حوزه تسلیحات دوربرد شامل سلاح‌های لیزری و بمب‌های هوشمند به دستاوردهای مطلوبی دست یافته و این تسلیحات کاملا بومی را در اختیار یگان‌های عملیاتی نیروی هوایی گذاشته است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه
همراه اول