کد خبر:169835
پ
۱۶۹۵۹۹۲۳۸
توسط خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام شد؛

کشتی قهرمانی آسیا/ راهیابی چهار فرنگی‌کار به نیمه نهایی

مهدی محسن‌نژاد، محمدرضا مختاری، رسول گرمسیری و مهدی بالی فرنگی‌کاران وزن‌های ۶۰، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی پیکارهای قهرمانی آسیا در مغولستان راه یافتند.

مهدی محسن‌نژاد، محمدرضا مختاری، رسول گرمسیری و مهدی بالی فرنگی‌کاران وزن‌های ۶۰، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی پیکارهای قهرمانی آسیا در مغولستان راه یافتند.

 

*** کشتی قهرمانی آسیا/ راهیابی چهار فرنگی‌کار به نیمه نهایی

 

به گزارش سروش، مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از ساعت ۸ صبح امروز (چهارشنبه) به وقت ایران در شهر اولان باتور مغولستان آغاز شد و بعد از ظهر امروز با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد.

 

نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:
در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر جیانیدر از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی باید با سوزوکی از ژاپن کشتی بگیرد.
در وزن ۶۷ کیلوگرم شاهین بداغی در دور اول با توجه به حضور نیافتن محمد فواز از سوریه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد مقابل هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد و در صورت حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، بداغی به دیدار رده‌بندی راه خواهد یافت.
در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر عادیلخان نورلانبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف میرزابک رحمت‌اف از ازبکستان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفرخان جعفرخان از قطر را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف سینگ هارپریت از هند می‌رود.
در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۴ و ضربه فنی پارک جی وو از کره‌جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف اوزور ژوژوپبکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان برود.
 
 
 
انتهای پیام///
ارسال دیدگاه