کد خبر:171171
پ
۱۶۹۶۴۶۹۱۶
سروش گزارش می دهد:

سومین پیروزی متوالی شاگردان ژاوی اینبار مقابل سلتاویگو

 تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با برتری برابر سلتاویگو جایگاه خود را در رده دوم جدول لالیگا مستحکم کند.

 تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با برتری برابر سلتاویگو جایگاه خود را در رده دوم جدول لالیگا مستحکم کند.

 

*** سومین پیروزی متوالی شاگردان ژاوی اینبار مقابل سلتاویگو

 

به گزارش سروش، در سومین دیدار از هفته سی و ششم لالیگای اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا در دیداری خانگی در ورزشگاه نیوکمپ از ساعت ۰۰:۰۰ چهارشنبه میزبان سلتاویگو بود که موفق شد با نتیجه ۳ بر یک میهمانش را با شکست بدرقه کند.

سلتاویگو به نوعی گربه سیاه بارسا محسوب می‌شد چرا که از ۹ رویارویی قبلی خود کاتالان‌ها تنها ۳ برد را کسب کرده بودند و ۴ تساوی و ۲ شکست حاصل کار آنها مقابل این تیم بود. سلتاویگو از ۷ رویارویی اخیر خود با بارسلونا در لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ ۲ برد را ثبت کرده بود که این آمار امید آنها را برای کسب امتیاز از تیم ژاوی زنده نگه داشت.

با این حال این بارسا بود که در نیمه نخست عملکرد بهتری داشت و در دقیقه ۳۰ روی پاس عثمان دمبله توسط ممفیس دپای دروازه میهمان را باز کرد اما این پایان کار در نیمه نخست نبود و اوبامیانگ در دقیقه ۴۰ با ضربه ای سر ضرب توم را به گوشه دروازه سلتا چسباند تا اختلاف ۲ برابر شود.

در شروع نیمه دوم باز هم بارسلونا روی ارسال دمبله توسط اوبامیانگ به گل رسید تا خیال شاگردان ژاوی بابت برد در این دیدار راحت شود.

با این حال آسپاس مهاجم با تجربه سلتا تنها یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا بازی با برتری ۳ بر یک شاگردان ژاوی خاتمه بیابد.

یکی از اتفاقات ویژه این دیدار مصدومیت سنگین رونالد آروخو بازیکن بارسلونا بود که مجبور شدند با آمبولانس او را سریعا به بیمارستان منتقل کنند.

سلتا نیز از دقیقه ۵۸ در پی اخراج موریلو ۱۰ نفره شد.

با۳ امتیاز این دیدار شاگردان ژاوی ۷۲ امتیازی شدند تا کمی خیالشان بابت نایب قهرمانی در لالیگا راحت شود. سلتاویگو نیز با ۴۳ امتیاز در رده یازدهم جدول جای دارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه
همراه اول