کد خبر:173686
پ
سلامی
 فرمانده کل سپاه پاسداران:

اجازه نمی‌دهیم دست دشمن به حریم امنیت ما برسد

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر طبل تحریک اذهان مردم می‌کوبد، تاکید کرد با خدمت به مردم، روحیه فداکاری و گذشت اجازه نمی‌دهیم که دست دشمن به حریم امنیت ما برسد.

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر طبل تحریک اذهان مردم می‌کوبد، تاکید کرد با خدمت به مردم، روحیه فداکاری و گذشت اجازه نمی‌دهیم که دست دشمن به حریم امنیت ما برسد.

 

*** اجازه نمی‌دهیم دست دشمن به حریم امنیت ما برسد

 

به گزارش سروش، سردار سرلشکر حسین سلامی در آیین گرامیداشت سی امین سالگرد صدور فرمان تاسیس قرارگاه ثارالله تهران از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای این قرارگاه با اشاره به اینکه در دنیا یک نقطه مرکزی تدبیر، الهام، آگاهی، حرکت و راهبرد وجود دارد که با دنیای کفر ستیز می‌کند، گفت:

دشمن این نقطه را شناسایی کرده و می‌داند که تحمیل شکست‌های پی در پی آنها به ویژه در بلاد اسلامی از این نقطه است.

دشمنان دریافته‌اند که شیب شتاب دار نزول قدرت آنها از این نقطه سرچشمه می‌گیرد و به همین جهت این نقطه، نقطه تقابل تمام دشمنی‌ها و  همگرایی‌های شیاطین عالم و نقطه‌ای است که در آن همه توطئه‌ها خنثی می‌شود و آن شهر تهران است.

 

وی از تهران به عنوان لنگرگاه آرامش و ثبات انقلاب و جامعه نام برد و تصریح کرد:

تهران شهری با دامنه‌های بین‌المللی و تاثیرات جهانی و نیز با مردمانی آگاه و بصیر است که سختی‌ها را با قدرت آگاهی و ایمان و تحمل پشت سر گذاشته‌اند.

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم ایران می‌دانند که آنچه در ذهن رهبر معظم انقلاب می‌گذرد جز سعادت، پیشرفت، امنیت، استقلال، آزادی و حرمت این جامعه نیست، تصریح کرد:

قدرت فیزیکی یک نظام خوب است اما اگر حکمت رهبری پشت آن نباشد آن قدرت بر عکس خود تبدیل می شود مانند آمریکا که فاقد یک رهبر با روحیه کاریزما بوده و از قدرت حکمت برخوردار نیست و همین امر باعث فرسایش روح جامعه می شود.

 

سردار سلامی با اشاره به اینکه باید تولید امنیت کنیم نه اینکه مانع ناامنی بشویم، افزود:

تولید امنیت به این معنا است که امنیت آن قدر بزرگ وریشه‌دار باشد که هیچ چیز قادر به برهم زدن آن نشود، در حالی که جلوگیری از ناامنی آخرین مرحله از تلاش  است و ما به بهترین روش می اندیشیم و آن روش تولید امنیت است.

 

فرمانده قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه دشمن بر طبل تحریک اذهان مردم می‌کوبد، گفت:

همه دستگاه‌ها باید تلاش خود را برای تولید امنیت انجام دهند تا مردم تلاش ها را در میدان ببینند.

 

سرلشکر سلامی از مردم به عنوان کلید واژه قدرت نام برد و گفت:

با خدمت به مردم، روحیه فداکاری و گذشت اجازه نمی‌دهیم که دست دشمن به حریم امنیت ما برسد و امنیت را مردمی می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه